Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Jogurt Zapis Tare 2,8% mm 1,5 kg PET

Jogurt Zapis Tare 2,8% mm 1,5 kg PET
Pakovanje 1,5 kg Mlečna mast 2,8% 21 prodavnica Barkod 8600103781909
219,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
146,60 din/kg
Najskuplje je 269,99 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,90 din146,60 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula224,99 din149,99 din/kg+5,09 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta226,00 din150,67 din/kg+6,10 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta229,00 din152,67 din/kg+9,10 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta229,97 din153,31 din/kg+10,07 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta229,99 din153,33 din/kg+10,09 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta239,90 din159,93 din/kg+20,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd244,99 din163,33 din/kg+25,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta244,99 din163,33 din/kg+25,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta244,99 din163,33 din/kg+25,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd247,00 din164,67 din/kg+27,10 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta249,00 din166,00 din/kg+29,10 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta249,99 din166,66 din/kg+30,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad250,99 din167,33 din/kg+31,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta252,99 din168,66 din/kg+33,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta253,99 din169,33 din/kg+34,09 din
-
253,99 din169,33 din/kg+34,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta253,99 din169,33 din/kg+34,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta259,00 din172,67 din/kg+39,10 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 250,31 – 260,48 din260,48 din173,65 din/kg+40,58 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta269,99 din179,99 din/kg+50,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aman · Maxi · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 219,90 | 246,00 |
| 29.09.2026. | 219,90 | 246,00 |
| 01.09.2026. | 184,99 | 246,00 |
Promene cene
- Cash & Carry Plus 29.09. 184,99 → 224,99 din +22%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOGURT 1.5KG ZAPIS TAREAman
- JOGURT 2,8%1,5 ZAPIS TAREAroma, City
- NNV-JOGURT ZAPIS TARE 2.8%MM 1.5KGBB Trade
- JOGURT 1.5kg 2.8%mm ZAPIS TARECash & Carry Plus
- JOGURT 1,5L 2,8% ZAPIS TAREEuro Ša M
- JOGURT 2.8%mm 1.5kg ZAPIS TAREEuroprom
- JOGURT ZAPIS TARE 2.8% PET 1.5KGGomex
- JOGURT 2.8%MM 1.5KG ZAPIS TAREIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Jogurt Moja Kravica 2,8% 1,75 kg XXL PET Imlek
- Šumadija Market179,90
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
+38 prodavnica102,80 din/kg
−26%Jogurt Probiotik Balans 1,5 kg PET
- Cash & Carry Plus179,99
- Aleksandrović184,99
- Šumadija Market184,99
+37 prodavnica119,99 din/kg
−11%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 180 g Čaša
- Idea · Mercator · Roda%33,99
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
+34 prodavnice188,83 din/kg
−21%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 1 kg TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Europrom%149,90
- Medius%149,90
+35 prodavnica145,99 din/kg
−17%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 150 g
- Metro%57,00
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Univerexport%59,99
+33 prodavnice380,00 din/kg
−16%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 400 g
- Aleksandrović124,99
- Šumadija Market124,99
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica312,48 din/kg
−14%Jogurt Moja Kravica Gusti 2,8% mm 1 kg TT
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
- Cash & Carry Plus149,99
+34 prodavnice149,99 din/kg
Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 250 g TT
- Europrom52,90
- Cash & Carry Plus52,99
- Leon52,99
+33 prodavnice211,60 din/kg




