Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Topljeni za Mazanje sa Min 37% mm 150 g Topolino Mlekar…

Sir Topljeni za Mazanje sa Min 37% mm 150 g Topolino Mlekara Šabac
Pakovanje 150 g Mlečna mast 37% 18 prodavnica Barkod 8600742002168
186,98 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.246,53 din/kg
Najskuplje je 229,99 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
186,98 din1.246,53 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta194,00 din1.293,33 din/kg+7,02 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad208,99 din1.393,27 din/kg+22,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta209,97 din1.399,80 din/kg+22,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta209,99 din1.399,93 din/kg+23,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta209,99 din1.399,93 din/kg+23,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta209,99 din1.399,93 din/kg+23,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta218,00 din1.453,33 din/kg+31,02 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta219,00 din1.460,00 din/kg+32,02 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta219,90 din1.466,00 din/kg+32,92 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta219,99 din1.466,60 din/kg+33,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta219,99 din1.466,60 din/kg+33,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta220,99 din1.473,27 din/kg+34,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta228,00 din1.520,00 din/kg+41,02 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta229,00 din1.526,67 din/kg+42,02 din
-
MercatorRadnje: Beograd229,99 din1.533,27 din/kg+43,01 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta229,99 din1.533,27 din/kg+43,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta229,99 din1.533,27 din/kg+43,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 186,98 | 219,45 |
| 01.09.2026. | 186,98 | 219,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR TOPOLINO 37%mm 150GRBB Trade
- SIR TOPOLINO TOPLJENI POLUMASNI 37%MM 150GR SABACCash & Carry Plus
- TOPOLINO TOPLJENI SIR ZA MAZANJE 37%MM 150GEuro Ša M
- SIR TOPLJENI TOPOLINO 150gEuroprom
- SIR TOPLJENI TOPOLINO 37%MM 150GIdea, Mercator, Roda
- TOPOLINO TOPLJENI SIR 150gr ZA MAZANJE SABAC 37%mmLuki
- TOPOLINO TOPLJENI POLUMASNI SIR 37%MM 150G SABACMedius
- Topljeni Sir Za Mazanje 37% mm Topolino Mlekara Sabac 150 gMetalac Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−10%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Šumadija Market159,90
- Euro Ša M164,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg





