Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Topljeni Tufi Biser 80 g

Sir Topljeni Tufi Biser 80 g
Pakovanje 80 g 18 prodavnica Barkod 8606004661319
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje, na akciji do 31.10.
1.249,88 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 149,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,99 din139,99 din1.249,88 din/kg
-
99,99 din139,99 din1.249,88 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula114,99 din1.437,38 din/kg+15,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta115,00 din1.437,50 din/kg+15,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta129,99 din1.624,88 din/kg+30,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu129,99 din1.624,88 din/kg+30,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta134,99 din1.687,38 din/kg+35,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta134,99 din1.687,38 din/kg+35,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta135,24 din1.690,50 din/kg+35,25 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd138,00 din1.725,00 din/kg+38,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad138,99 din1.737,38 din/kg+39,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta139,99 din1.749,88 din/kg+40,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta139,99 din1.749,88 din/kg+40,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta139,99 din1.749,88 din/kg+40,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd139,99 din1.749,88 din/kg+40,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta145,00 din1.812,50 din/kg+45,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,00 din1.862,50 din/kg+49,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta149,99 din1.874,88 din/kg+50,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Idea · Roda · Mercator · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 104,00 | 138,99 |
| 19.09.2026. | 104,00 | 138,99 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 138,99 |
Promene cene
- Šumadija Market 01.10. 109,90 → 138,00 din +26%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR TOPLJENI U CREVU TUFI 80G BISERAman
- SIR TUFI NATUR 80G MLEKOPRODUKTBB Trade
- SIR TOPLJENI U CREVU TUFI BISER 80grCash & Carry Plus
- SIR TOPLJENI TUFI CREVO 80GRČutura
- SIR TOP NAM TUFI 80G BISERIdea, Mercator, Roda
- BISER TUFI 80GRMedius
- sir topljeni tufi 80gr mlekoprodukt 40500Podunavlje
- SIR.TOPLJ.80G TUFI BISERPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−10%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Šumadija Market159,90
- Euro Ša M164,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg






