Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.174 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−28%Basso extra virgine maslinovo ulje 1l -amphora
- Cash & Carry Plus1.154,99
- Šumadija Market1.439,00
- Metalac Market1.445,14
+5 prodavnica1.154,99 din/l
−28%Bombone Gumene Lubenica Vidal 90 g
- Univerexport%113,99
- Cash & Carry Plus119,99
- RIČ119,99
+5 prodavnica1.266,56 din/kg- −28%
Sir Kačkavalj Biser Rf
- Univerexport%1.199,99
- VP Dima1.229,00
- Idea · Mercator · Roda%1.299,90
+3 prodavnice799,99 din/kg
−28%Kesa Termo Fino
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Europrom149,90
- RIČ149,99
+3 prodavnice
−28%Axal Color Tečni Deterdžent za Veš 3 l
- Cash & Carry Plus555,30
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Podunavlje609,99
+3 prodavnice185,10 din/l- −28%
ND pizza šunka Neoplanta
- Podunavlje%649,99
- Cash & Carry Plus689,99
- Transkom 94%699,99
+5 prodavnica
−28%Vino Mustuluk Beli 0,75 l
- Aleksandrović1.199,99
- Cash & Carry Plus1.289,99
- BB Trade1.299,97
+5 prodavnica1.599,99 din/l
−28%Nektar Tomatello 1 l
- BB Trade%129,99
- Aleksandrović149,99
- Trlić159,00
+5 prodavnica129,99 din/l
−28%TG Over Cocoa 240 ml
- Sunce (Qvattro)%99,00
- Prima169,00
- Cash & Carry Plus205,99
+5 prodavnica412,50 din/l
−28%TG Over Van 240 ml
- Sunce (Qvattro)%99,00
- Prima169,00
- Cash & Carry Plus205,99
+5 prodavnica412,50 din/l
−28%Gel za Kosu Krem Gel Nivea 150 ml
- Idea · Mercator · Roda%579,99
- Univerexport%619,99
- dm669,00
+3 prodavnice3.866,60 din/l
−27%Kulen Zlatiborac Rf
- Univerexport%1.599,00
- Europrom1.899,90
- RIČ1.899,99
+5 prodavnica
−27%Šampon Aloe Vera 675 ml W&G
- Idea · Mercator · Roda%529,99
- Super Vero%556,99
- Cash & Carry Plus649,99
+3 prodavnice785,17 din/l
−27%Hrana za Male Pse Piletina u Sosu One Adult 4x85 g
- Fortuna Market219,99
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- BB Trade279,97
+3 prodavnice647,03 din/kg
−27%Bombone Gumene Ocean Park Bebeto 80 g
- Idea · Mercator · Roda%94,99
- Fortuna Market109,99
- Čutura119,99
+3 prodavnice1.187,38 din/kg- −27%
Elephant perece tzatziki 75g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%94,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura119,99
+3 prodavnice1.266,53 din/kg
−27%Krema za Ruke Badem Afrodita 100 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- dm319,00
- Maxi Online · Mega Maxi409,99
+2 prodavnice2.999,90 din/l
−27%Osveživač za Veš Beads Japanese Lenor 195 g
- Aleksandrović579,99
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Univerexport%609,99
+3 prodavnice2.974,31 din/kg
−27%Šampon WASH&GO 180 ml masna kosa
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Super Vero%228,99
- Trnava Promet258,00
+3 prodavnice1.222,17 din/l
−27%Pelene Pampers Pants 6 GP 50/1
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%1.959,00
- Idea · Mercator · Roda%1.999,00
- Metro2.379,98
+1 prodavnica40,81 din/kom
−27%Hipp kašica krompir par.pilet.220g 8m+
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Lilly%299,99
- dm319,00
+3 prodavnice1.181,77 din/kg
−27%Pena za Kupanje Pink Massage Palmolive 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%439,99
- Mega Maxi574,99
- dm599,00
+3 prodavnice879,98 din/l
−27%Tečnost za Usta Plax Blue Colgate 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%659,99
- dm699,00
- Europrom729,90
+3 prodavnice1.319,98 din/l
−27%Pasta za Zube Cavity Protection Profession. Elmex 75 ml
- Idea · Mercator · Roda%549,99
- dm575,00
- Lilly%599,99
+3 prodavnice7.333,20 din/l
−27%Maska Fructis Keratin Sleek 370 ml
- Idea · Mercator · Roda%659,99
- dm739,00
- Cash & Carry Plus769,99
+3 prodavnice1.783,76 din/l
−27%Sladoled Čaša Hit Cocoa Nestle 130 ml
- Sunce (Qvattro)%55,00
- BB Trade112,50
- Senta Promet112,50
+5 prodavnica423,08 din/l
−27%Cudo penujuci čistač VC-a PINK STUFF 3x100g
- Euro Ša M569,00
- Fortuna Market569,99
- Trnava Promet578,00
+5 prodavnica1.896,67 din/kg
−27%Vino Merlot 0,75 l Pešić
- Roda%469,99
- Soulfood469,99
- Podunavlje499,99
+5 prodavnica626,65 din/l
−27%Šampon BATISTE 200ml Sensitive za suvo pranje kose
- Idea · Mercator · Roda%469,99
- Trnava Promet476,00
- Super Vero%506,99
+3 prodavnice2.349,95 din/l
−26%Zaslađivač Kandisin To Go 100/1
- dm%139,00
- Idea · Mercator · Roda167,64
- Univerexport188,81
+3 prodavnice1,39 din/kom
−26%Gaćice Menstrualne 6 3/1 Always
- Lilly%389,99
- dm399,00
- Idea · Mercator · Roda%399,99
+3 prodavnice130,00 din/kom
−26%Brijač Muški Extra 3 Sensitive Wilkinson 3/1
- Lilly%279,99
- Mega Maxi%319,99
- Idea · Mercator · Roda349,99
+3 prodavnice93,33 din/kom
−26%Pančeta Slajs Kosmajska 100 g
- Cash & Carry Plus374,99
- Idea · Mercator · Roda%419,99
- Soulfood459,99
+3 prodavnice3.749,90 din/kg
−26%Farba za Kosu 6.3 Olia
- Idea · Mercator · Roda%629,99
- Cash & Carry Plus649,99
- dm729,00
+3 prodavnice
−26%Farba za Kosu 7.0 Olia
- Idea · Mercator · Roda%629,99
- Cash & Carry Plus649,99
- dm729,00
+3 prodavnice
−26%Buđola Slajs 100 g Kosmajska Delikos
- Cash & Carry Plus429,99
- BB Trade469,97
- Idea · Mercator · Roda%479,99
+3 prodavnice4.299,90 din/kg
−26%Pršut Slajs Kosmajska 100 g
- Cash & Carry Plus419,99
- Soulfood469,99
- Idea · Mercator · Roda%479,99
+3 prodavnice4.199,90 din/kg
−26%Lak za Kosu Extra Nivea 250 ml
- Euro Ša M395,00
- Trnava Promet423,00
- Idea · Mercator · Roda%479,99
+3 prodavnice1.580,00 din/l
−26%NIVEA DIAMOND VOLUME lak za kosu 250ml
- Idea · Mercator · Roda%479,99
- dm549,00
- Super Vero614,99
+3 prodavnice1.919,96 din/l
−26%Kikiriki 130 g Suvopečeni Luk Pavlaka Mogyi
- Aleksandrović59,99
- Mikromarket64,99
- Idea · Mercator · Roda%90,00
+3 prodavnice461,46 din/kg
−26%Zamena Mop Trakasti Sarantis
- Euro Ša M168,00
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- RIČ169,99
+3 prodavnice
−26%Deterdžent za Veš Baby Sensitive Bohor 1,5 l
- Univerexport%418,99
- Euro Ša M429,00
- Cash & Carry Plus439,99
+5 prodavnica279,33 din/l
−26%Piling za Telo Šećerni Čokoladne Praline Ziaja 300 ml
- dm879,00
- Univerexport%899,99
- Super Vero%929,99
+5 prodavnica2.930,00 din/l
−26%Vino Belo Pinot Grigio Trivanović 0,75 l
- Mikromarket%1.179,99
- Idea · Mercator · Roda%1.200,00
- Sunce (Qvattro)1.299,99
+3 prodavnice1.573,32 din/l
−26%Vrat Suvi Slajs Kosmajska 100 g
- Cash & Carry Plus399,99
- Idea · Mercator · Roda%459,99
- Soulfood479,99
+3 prodavnice3.999,90 din/kg
−26%Pasta za Zube Repair Original Oral B 75 ml
- Lilly%519,99
- dm559,00
- Idea · Mercator · Roda652,23
+3 prodavnice6.933,20 din/l
−26%SYOSS lak za kosu MAX HOLD 300ML
- Idea · Mercator · Roda%549,99
- dm579,00
- Super Vero597,99
+3 prodavnice1.833,30 din/l
−26%Clin pronature sredstvo za staklo 500ml
- dm215,00
- Super Vero240,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
+3 prodavnice430,00 din/l





























