Cene → Lična higijena i kozmetika → ŠAMPON ZA KOSU HF BANANA FRUCTIS 350ML

ŠAMPON ZA KOSU HF BANANA FRUCTIS 350ML
Pakovanje 350 ml 9 prodavnica Barkod 3600542290012
539,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.542,83 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 730,99 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
539,99 din697,99 din1.542,83 din/l
-
539,99 din697,99 din1.542,83 din/l
-
539,99 din697,99 din1.542,83 din/l
-
569,99 din719,99 din1.628,54 din/l+30,00 din
-
589,99 din691,99 din1.685,69 din/l+50,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu599,00 din1.711,43 din/l+59,01 din
-
dm136 radnji u 48 mesta599,00 din1.711,43 din/l+59,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta726,99 din2.077,11 din/l+187,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 718,99 – 763,99 din730,99 din2.088,54 din/l+191,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 599,00 | 697,99 |
| 01.09.2026. | 599,00 | 697,99 |
Promene cene
- Univerexport 22.09. 715,63 → 730,99 din +2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GARNIER FRUCTIS hairfood šamp.bana.350mldm
- ŠAMPON HF BANANA 350ML FRUCTISIdea, Mercator, Roda
- FRUCTIS HF BANANAŠAMPON ZA KOSU 350MLLilly
- Sampon Fructis Hair food Banana 350mlMega Maxi
- Fructis hair food banana sampon 350ml.RIČ
- ŠAMPON GARNIER FRUCTIS HF BANANA 350ML LOREALSuper Vero
- ŠAMPON ZA KOSU HF BANANA FRUCTIS 350MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−63 % po lŠAMPON ZA OBOJENU KOSU 300ML OLEA
- Idea · Mercator · Roda169,99
566,63 din/l
−63 % po lŠAMPON ZA NORMALNU KOSU 300ML OLEA
- Idea · Mercator · Roda169,99
566,63 din/l
−63 % po lŠAMPON ZA MASNU KOSU 300ML OLEA
- Idea · Mercator · Roda169,99
566,63 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%ŠAMPON ZA KOSU Q10 SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+37 prodavnica622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU MEN CLASSIC SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR&CARE SCHAUMA 400ML
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU NATURALS NORM. HAIR PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−16%ŠAMPON ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 400ML
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Aleksandrović399,99
+28 prodavnica895,00 din/l
−27%ŠAMPON ZA KOSU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+28 prodavnica838,64 din/l
−27%ŠAMPON ZA KOSU ANTIDANDRUFF SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+26 prodavnica838,64 din/l










