Cene → So i začini → SUPA BISTRA PROLEĆNA PODRAVKA 50G

SUPA BISTRA PROLEĆNA PODRAVKA 50G
Pakovanje 50 g 9 prodavnica Barkod 3850104295201
84,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 25.10.
1.699,80 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 109,99 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
84,99 din114,99 din1.699,80 din/kg
-
84,99 din117,99 din1.699,80 din/kg
-
84,99 din129,99 din1.699,80 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta85,00 din1.700,00 din/kg+0,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu89,99 din1.799,80 din/kg+5,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad99,99 din1.999,80 din/kg+15,00 din
-
102,99 din2.059,80 din/kg+18,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 104,45 – 115,81 din107,48 din2.149,60 din/kg+22,49 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta109,99 din2.199,80 din/kg+25,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 85,00 | 108,74 |
| 22.09.2026. | 85,00 | 108,74 |
| 01.09.2026. | 85,00 | 109,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PROLJETNA JUHA 50GEuro Ša M
- PROLEĆNA SUPA 50G PODRAVKAIdea, Mercator, Roda
- Prolecna supa Podravka 50gMaxi Online
- Prolecna supa 50g 18# PodravkaRIČ
- SUPA PROLEĆNA 50G PODRAVKASuper Vero
- PROLEĆNA SUPA 50g PODRAVKATrlić
- SUPA BISTRA PROLEĆNA PODRAVKA 50GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−64 % po kgSUPA BISTRA ŠKOLSKA YUMIS 65G
- RIČ%39,99
- Cash & Carry Plus44,99
- Euro Ša M46,00
+7 prodavnica615,23 din/kg
−60 % po kgSUPA BISTRA ZVEZDANA YUMIS 65G
- Euro Ša M44,00
- Cash & Carry Plus44,99
- RIČ49,99
+3 prodavnice676,92 din/kg
−55 % po kgSUPA BISTRA POVRTNA SA ZVEZDICAMA PODRAVKA 52G
- Luki39,90
- Cash & Carry Plus46,99
- Senta Promet51,99
+8 prodavnica767,31 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%SUPA BISTRA KOKOŠIJA C 58G
- VP Dima%52,90
- Trnava Promet53,00
- Cash & Carry Plus54,99
+20 prodavnica912,07 din/kg
−19%SUPA BISTRA KOKOŠIJA SA TESTENINOM PODRAVKA 62G
- Cash & Carry Plus54,99
- Idea · Mercator · Roda%54,99
- Euro Ša M%59,90
+18 prodavnica886,94 din/kg
−8%SUPA BISTRA ALPSKA PODRAVKA 67G
- VP Dima99,90
- Transkom 94109,00
- Cash & Carry Plus109,99
+19 prodavnica1.491,04 din/kg
SUPA U KOCKI GOVEĐA TAKOVO 88G
- Trnava Promet133,00
- Leon135,99
- Euro Ša M137,00
+19 prodavnica1.511,36 din/kg
SUPA BISTRA SA KNEDLAMA SVATOVSKA PODRAVKA 58G
- Transkom 94109,00
- Cash & Carry Plus109,99
- Trnava Promet112,00
+19 prodavnica1.879,31 din/kg
−30%SUPA BISTRA GOVEĐA C 58G
- Lidl59,99
- VP Dima%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+19 prodavnica1.034,31 din/kg
−36%SUPA BISTRA ŠVAJCARSKA PODRAVKA 54G
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Leon79,99
- Trnava Promet87,00
+16 prodavnica1.481,30 din/kg
SUPA U KOCKI KOKOŠIJA TAKOVO 88G
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M130,00
- Leon135,99
+18 prodavnica1.431,82 din/kg







