Cene → Alkoholna pića → Vino Crveno Cabernet Sauvignon Casillero 0,75 l

Vino Crveno Cabernet Sauvignon Casillero 0,75 l
Pakovanje 750 ml 9 prodavnica Barkod 7804320303178
1.199,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 11.10.
1.599,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.546,00 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.199,99 din1.449,99 din1.599,99 din/l
-
1.199,99 din1.489,99 din1.599,99 din/l
-
1.199,99 din1.569,99 din1.599,99 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.349,00 din1.798,67 din/l+149,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.384,99 din1.846,65 din/l+185,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.487,00 din1.982,67 din/l+287,01 din
-
1.487,00 din1.982,67 din/l+287,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.487,00 din1.982,67 din/l+287,01 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova1.546,00 din2.061,33 din/l+346,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 1.349,00 | 1.487,00 |
| 01.09.2026. | 1.349,00 | 1.487,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO CRV CASILLERO CABER SAUV 0,75LIdea, Mercator, Roda
- Vino crv.Cabern.Casill.del Diablo 0,75lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- VINO CASSILERO CABERNET SAUVIGNON 0.75L ALLIED DOMECQSuper Vero
- VINO CRVENO CABERNET SAUVIGNON CASILLERO 0.75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−61 % po lVino Crveno Cabernet Sauvignon Grand Sud 1 l
- Mikromarket621,74
- Cash & Carry Plus699,99
- Trnava Promet753,00
+12 prodavnica621,74 din/l
−60 % po lVino Crveno Cabernet Sauvignon Stradivari 0,75 l
- Europrom479,90
- ZAM549,90
- Trnava Promet556,00
+13 prodavnica639,87 din/l
−64 % po lVino crveno Car Lazar 12 % Rubin 0,75l
- Europrom429,90
- Prima439,00
- Maxi · Mega Maxi441,99
+1 prodavnica573,20 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l













