Cene → Alkoholna pića → Vino crveno Car Lazar 12 % Rubin 0,75l

Vino crveno Car Lazar 12 % Rubin 0,75l
Pakovanje 750 ml 5 prodavnica Barkod 8600074110616
429,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
573,20 din/l
Najskuplje je 445,90 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
429,90 din573,20 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu439,00 din585,33 din/l+9,10 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta441,99 din589,32 din/l+12,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta441,99 din589,32 din/l+12,09 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta445,90 din594,53 din/l+16,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 429,90 | 441,99 |
| 01.09.2026. | 429,90 | 441,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO CAR LAZAR 0.75-RUBINEuroprom
- Vino crveno Car Lazar 12 % Rubin 0,75lMaxi, Mega Maxi
- VINO CAR LAZAR 12.5% 0.75 RUBINPrima
- VINO CAR LAZAR 0.75 RUBINSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −62 % po l
Vino Crveno Zmajev Pečat 1 l 1/6
- Luki219,00
- VP Dima244,00
219,00 din/l
−60 % po lVino Crveno Vranac Čoka 1 l
- Sunce (Qvattro)229,99
- Šumadija Market238,90
- VP Dima327,00
+24 prodavnice229,99 din/l
−56 % po lVino crveno Vranac Stobi 1l
- Sunce (Qvattro)249,99
- Šumadija Market310,00
- Roda%399,99
+7 prodavnica249,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l













