Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Kosu Men Mat Nivea 150 ml

Gel za Kosu Men Mat Nivea 150 ml
Pakovanje 150 ml 9 prodavnica Barkod 9005800318325
503,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
3.353,33 din/l
Najskuplje je 701,60 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
503,00 din3.353,33 din/l
-
519,99 din649,99 din3.466,60 din/l+16,99 din
-
519,99 din659,99 din3.466,60 din/l+16,99 din
-
519,99 din679,99 din3.466,60 din/l+16,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu529,99 din3.533,27 din/l+26,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta549,99 din3.666,60 din/l+46,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad664,99 din4.433,27 din/l+161,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta698,99 din4.659,93 din/l+195,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 690,80 – 733,98 din701,60 din4.677,33 din/l+198,60 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 503,00 | 659,99 |
| 01.09.2026. | 503,00 | 659,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GEL ZA KOSU NIVEA MEN MAT TUB 150MLIdea, Mercator, Roda
- Gel u tubi Nivea men mat 150mlMega Maxi
- Nivea Men matte gel u tubi LE-CoRIČ
- GEL ZA KOSU U TUBI NIVEA MAT 150ML BEIERSDORFSuper Vero
- NIVEA CRAFT STYLERS GEL ZA KOSU 150mlTrlić
- NIVEA M Gel za kosu 0150 matteTrnava Promet
- GEL ZA KOSU MEN MAT NIVEA 150MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−29%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
+27 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%299,99
+22 prodavnice749,75 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−18%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−7%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l










