Cene → Prerađeno voće i povrće → KEČAP BLAGI GURMAN 1.02KG

KEČAP BLAGI GURMAN 1.02KG
Pakovanje 1,02 kg 9 prodavnica Barkod 8600101523617
234,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 20.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
230,38 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 346,65 din, +48% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
234,99 din262,63 din230,38 din/kg
-
234,99 din262,63 din230,38 din/kg
-
234,99 din262,63 din230,38 din/kg
-
239,99 din289,99 din235,28 din/kg+5,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta259,00 din253,92 din/kg+24,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta259,99 din254,89 din/kg+25,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta268,99 din263,72 din/kg+34,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu282,00 din276,47 din/kg+47,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 333,62 – 372,71 din346,65 din339,85 din/kg+111,66 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 259,00 | 262,63 |
| 01.09.2026. | 259,00 | 262,63 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KECAP BLAGI GURMAN 1020G MIN COMMERCEAman
- KECAP BLAGI 1020G GURMANČutura, Trlić
- KEČAP BLAGI 1,02KG GURMANIdea, Mercator, Roda
- Kecap blagi Gurman 1,02kgMega Maxi
- KECAP GURMAN BLAGI 1020G MIN-COMMERCEPrima
- KEČAP BLAGI GURMAN 1.02KGUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −41 % po kg
KECAP BLAGI MAESTRO 1000G NNC
- Leon135,99
- Čutura179,99
135,99 din/kg - −22 % po kg
KECAP TO BLAGI 1KG "MIN-COMMERCE"
- Tekijanka179,99
- VUM184,00
- ZAM189,90
+6 prodavnica179,99 din/kg
−18 % po kgKEČAP BLAGI 1KG TM
- Idea189,99
- Mercator189,99
- Roda189,99
189,99 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KEČAP BLAGI POLIMARK 500G
- Lidl148,99
- ZAM149,90
- Profi149,99
+33 prodavnice297,98 din/kg
−22%KEČAP BLAGI DIJAMANT 500G
- Leon115,99
- Šumadija Market119,90
- Metalac Market%119,99
+33 prodavnice231,98 din/kg
−29%KEČAP LJUTI POLIMARK 500G
- Šumadija Market139,90
- Fortuna Market%149,99
- Soulfood%149,99
+33 prodavnice279,80 din/kg
−29%KEČAP PIZZA POLIMARK 500G
- Šumadija Market139,90
- Fortuna Market%149,99
- Soulfood%149,99
+33 prodavnice279,80 din/kg
−20%KEČAP BLAGI POLIMARK 90G
- Prima%32,90
- Leon33,99
- Euro Ša M35,00
+30 prodavnica365,56 din/kg
−20%KEČAP PIZZA&PASTA POLIMARK 90G
- Prima%32,90
- Idea35,38
- Mercator35,38
+30 prodavnica365,56 din/kg
−22%KEČAP BLAGI POLIMARK 1KG
- Trnava Promet%213,00
- ZAM%229,90
- Metalac Market%229,99
+30 prodavnica213,00 din/kg
−20%KEČAP LJUTI POLIMARK 90G
- Prima%32,90
- Euro Ša M35,00
- Idea35,38
+29 prodavnica365,56 din/kg










