Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
7.601 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
BISKVIT OVETTI CR BROWNIE 80G M TUL
- Cash & Carry Plus199,99
- Idea229,99
- Mercator229,99
+1 prodavnica2.499,88 din/kgČOKO JAJA MILK 80G MILAN TUL
- Cash & Carry Plus199,99
- Idea229,99
- Mercator229,99
+1 prodavnica2.499,88 din/kg
ČOKO JAJA DUBAI 150G MILAN TUL
- Cash & Carry Plus469,99
- Idea529,99
- Mercator529,99
+1 prodavnica3.133,27 din/kg
KEKS DIGESTIV ČOKO 150G DR SCHAR
- Idea544,50
- Mercator544,50
- Roda544,50
+1 prodavnica3.630,00 din/kg
KEKS MARIA 125G BEZ GLUTENA
- Idea315,00
- Mercator315,00
- Roda315,00
+1 prodavnica2.520,00 din/kg
KEKS BOGAT VLAKNIMA ORG GULLON 170G
- Aksa249,00
- Idea263,25
- Mercator263,25
+1 prodavnica1.464,71 din/kg
KEKS SENDVIČ BEZ GLUTENA225G GULLON
- Super Vero421,99
- Idea422,55
- Mercator422,55
+1 prodavnica1.875,51 din/kg
ČOKOLADA MLEČNA TRAPA STEVIA 75G
- Super Vero262,99
- Idea263,62
- Mercator263,62
+1 prodavnica3.506,53 din/kgČOKOLADA BELA TRAPA BELA STEVIA 75G
- Super Vero269,99
- Idea270,75
- Mercator270,75
+1 prodavnica3.599,87 din/kg
TORTA PARČE MED ORAH 100G MARLENKA
- Senta Promet364,90
- Idea364,99
- Mercator364,99
+1 prodavnica3.649,00 din/kg
WAFL ČOKOLADA LEŠNIK 180G MEDELA
- Aleksandrović79,99
- Idea103,20
- Mercator103,20
+1 prodavnica444,39 din/kgKEKS DOMACICA 2X230G+POKL MET POSL
- Idea218,04
- Mercator218,04
- Roda218,04
+1 prodavnica474,00 din/kg
KEKS ČOKO BISKVIT SA CRNOM ČOK 125G
- Idea199,98
- Mercator199,98
- Roda199,98
+1 prodavnica1.599,84 din/kg
PAKETIĆ NGD 2024 KESA 1264G SWISSL
- Euro Ša M1.099,00
- Idea1.249,99
- Mercator1.249,99
+1 prodavnica869,46 din/kg
−28%USKRŠNJA KUTIJA 2025 305G PIONIR
- Idea%360,00
- Mercator%360,00
- Roda%360,00
+1 prodavnica1.180,33 din/kg
−27%PAKETIĆ USKRŠNJI 70G DISPLAY LABUDO
- Idea%110,00
- Mercator%110,00
- Roda%110,00
+1 prodavnica1.571,43 din/kg
PAHULJICE SPELTINE 250G FUN&FIT
- Aleksandrović119,99
- Roda187,99
- Mercator189,99
+1 prodavnica479,96 din/kgKOLAČ KREMPITA DOM 240G 2/1 STAMEV
- Mercator559,99
- Roda559,99
- Super Vero567,99
+1 prodavnica2.333,29 din/kgVAFL WAFFER LIMUN KOCKA 800G+100G
- Prima399,50
- Idea434,99
- Mercator434,99
+1 prodavnica443,40 din/kg
MUSLI CRUN PEKAN BAD 400G BIO ŠPAJZ
- Super Vero567,99
- Roda574,99
- Mercator579,99
+1 prodavnica1.419,98 din/kg
KEKS GOLICA HRONO 100G SWEET FAMILY
- Idea156,00
- Mercator156,00
- Roda156,00
+1 prodavnica1.560,00 din/kg
KEKS ĐUMBIR HRONO 100G SWEET FAMILY
- Idea156,00
- Mercator156,00
- Roda156,00
+1 prodavnica1.560,00 din/kg
KOLAČI DOMACI MIX 250G LAKI S
- Cash & Carry Plus300,00
- Mercator509,99
- Roda509,99
+1 prodavnica1.200,00 din/kg
PAHULJICE ORG VEG CHO GRA 250G SUPE
- Aksa559,00
- Idea629,47
- Mercator629,47
+1 prodavnica2.236,00 din/kg
BAR PROTEIN MALINA 30G DR FITNESS
- VUM109,90
- Idea119,99
- Mercator119,99
+1 prodavnica3.663,33 din/kg
BAR PROTEIN LEŠNIK 30G DR FITNESS
- VUM109,99
- Idea119,99
- Mercator119,99
+1 prodavnica3.666,33 din/kgČOK JAJE DADA SURPRISE EGG 30G LABU
- Euro Ša M230,00
- Roda339,99
- Mercator359,99
+1 prodavnica7.666,67 din/kg
VANILICE KOKOS 360G DREN
- Aleksandrović399,99
- Mercator429,99
- Roda429,99
+1 prodavnica1.111,08 din/kg
ČOK UKRASI MIX NG MREŽA 60G SWE CHO
- Aksa149,00
- Idea174,99
- Mercator174,99
+1 prodavnica2.483,33 din/kg
BAR OAT ZERO SOUR CHERRY 70G AVENA
- Idea106,65
- Mercator106,65
- Roda106,65
+1 prodavnica1.523,57 din/kgBAKLAVA ORAH 400G FOFA
- Super Vero519,99
- Idea599,99
- Mercator599,99
+1 prodavnica1.299,98 din/kgBAKLAVA PISTAĆI I ORAH 400G FOFA
- Super Vero769,99
- Idea899,99
- Mercator899,99
+1 prodavnica1.924,98 din/kg
−17%ČOKOLADA CHOCO COOKIE 80G DRIP
- Idea%180,00
- Mercator%180,00
- Roda%180,00
+1 prodavnica2.250,00 din/kg
ČOKO BANANA BAKA 25G
- Idea26,59
- Mercator26,59
- Roda26,59
+1 prodavnica1.063,60 din/kg- −30%
PAKETIĆ USK PIRAMIDA MIX 75G SW CHO
- BB Trade%119,88
- Idea199,99
- Mercator199,99
+1 prodavnica1.598,40 din/kg 
PAKETIĆ NGD 145G SWEET CHOICE
- Europrom179,90
- Idea249,99
- Mercator249,99
+1 prodavnica1.240,69 din/kgBAR DATES URMA&Š VOĆE&KOL 35G SOULF
- Idea57,00
- Mercator57,00
- Prima57,00
+1 prodavnica1.628,57 din/kg
BOMBONE MARSHMALLOW MIX 500G BEBETO
- Aleksandrović339,99
- Roda499,99
- Idea529,99
+1 prodavnica679,98 din/kg
ČOK JAJE SAFARI 60G LABUDOVIĆ
- Euro Ša M100,00
- Idea174,99
- Mercator174,99
+1 prodavnica1.666,67 din/kg
BOMBONJERA LEXUS NGD LE KREM 120G
- Idea279,99
- Mercator279,99
- Roda279,99
+1 prodavnica2.333,25 din/kgMEDENJAK KAJSIJA 180G MANNER
- Cash & Carry Plus174,99
- Idea292,36
- Mercator292,36
+1 prodavnica972,17 din/kg
NAPOLITANKE ČOKOLADA 200G MANNER
- Univerexport275,99
- Idea324,99
- Mercator324,99
+1 prodavnica1.379,95 din/kg
MUSLI BG SA KOKOSOM I KAJS 325G VER
- Aksa829,00
- Idea833,62
- Mercator833,62
+1 prodavnica2.550,77 din/kg
PAHULJICE OVSENE ORG JAG ČIJA 350G
- Idea947,62
- Mercator947,62
- Roda947,62
+1 prodavnica2.707,49 din/kg
Kinder jaje Lei MK32 3x20g
- Aleksandrović319,90
- Aksa345,00
- Prima386,00
+1 prodavnica5.331,67 din/kg
VAFL TORTA CUDO KIKIRIKI 165gr ZIV LTD
- Cash & Carry Plus173,99
- Euro Ša M202,00
- Tekijanka203,68
+1 prodavnica869,95 din/kg
−14%BOMBONE HITSCHLER ZMAJEV JEZIK KISELI PLAVI 125gr
- Euro Ša M%224,90
- Aleksandrović249,99
- Cash & Carry Plus249,99
+1 prodavnica1.799,20 din/kg
BOMBONE GUMENE KRUT FRUIT MESAVINA 70gr
- Cash & Carry Plus44,99
- Aman49,99
- Šumadija Market58,00
+1 prodavnica642,71 din/kg
















