Cene → Slatkiši i žitarice → Gumene bombone MINICCO 0075 sour belt 12
Gumene bombone MINICCO 0075 sour belt 12
Pakovanje 75 g 3 prodavnice Barkod 8684072302143
63,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
840,00 din/kg
Najskuplje je 77,00 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 63,00 | 77,00 |
| 01.09.2026. | 63,00 | 77,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MINICCO KISELA TRAKA 75G 6*12Euro Ša M
- Gumene bombone MINICCO 0075 sour belt 12Trnava Promet
- MINICCO KISELE TRAKE VOĆE 75G ULKER TUTTI FRUTTIVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−56 % po kg*Gumene bombone veseljaci 0080 BG produkt
- Aleksandrović29,90
- Trnava Promet48,00
- Fortuna Market49,99
+4 prodavnice373,75 din/kg
−44 % po kgGUMENE BOMBONE 70g MESAVINA UKUSA KDV
- Trlić32,90
- Euro Ša M39,00
470,00 din/kg- −33 % po kg
Bombone gumene JELLY worms 0100 12
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović79,99
560,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Gumene bombone HARIBO cola 0025 50
- Trlić39,00
- Idea%40,00
- Mercator%40,00
+13 prodavnica1.560,00 din/kg
*Gumene bombone BERRIES kupina malina 0100 Pionir 20
- Trnava Promet106,00
- Trlić119,00
- Fortuna Market119,90
+9 prodavnica1.060,00 din/kg
GUMENE BOMBONE YUMMI GUMMI CUPCAKES 70G
- Europrom59,90
- ZAM59,90
- Metalac Market69,00
+6 prodavnica855,71 din/kg
Gumene bombone BEBETO Fast food 30g 24
- Aleksandrović34,90
- Trlić59,00
- Trnava Promet59,00
+6 prodavnica1.163,33 din/kg
*Gumene bombone veseljaci 0080 BG produkt
- Aleksandrović29,90
- Trnava Promet48,00
- Fortuna Market49,99
+4 prodavnice373,75 din/kg
−13%GUMENE BOMONE BANANA AMOS 65G
- Aleksandrović159,99
- Euro Ša M%167,90
- Aman179,99
+4 prodavnice2.461,38 din/kg
−18%Gumene Bombone SOUR PATCH TROPICAL 0080 24
- Cash & Carry Plus89,99
- Idea%89,99
- Mercator%89,99
+4 prodavnice1.124,88 din/kg
GUMENE BOMBONE YUMMI GUMMI DONUTS 70G
- Europrom59,90
- ZAM59,90
- Senta Promet73,20
+3 prodavnice855,71 din/kg










