Cene → Slatkiši i žitarice → Medenjak 0400 Marela 12
Medenjak 0400 Marela 12
Pakovanje 400 g 3 prodavnice Barkod 8606102937668
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
249,98 din/kg
Najskuplje je 139,90 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,99 din249,98 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta135,00 din337,50 din/kg+35,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta139,90 din349,75 din/kg+39,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 99,99 | 135,00 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 135,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MEDENI KOLAC 400G MARELAČutura
- Medenjak 0400 Marela 12Trnava Promet
- MARELA MEDENJAK POSNI 400GRZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MEDENJAK NARANDZA 200g SL
- Cash & Carry Plus69,99
- Euro Ša M75,00
- Metalac Market75,00
+9 prodavnica349,95 din/kg
Medenjak SLATKO SRCE 0150 Pionir 22
- Trnava Promet93,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M105,00
+7 prodavnica620,00 din/kg
MEDENJAK KAJSIJA 200g SL
- Cash & Carry Plus69,99
- Euro Ša M75,00
- Europrom75,00
+6 prodavnica349,95 din/kgMEDENJAK 400G ŽENEVA
- Trnava Promet152,00
- Euro Ša M155,00
- Luki159,90
+6 prodavnica380,00 din/kg
Medenjak glazirani 0400 Ondina
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet211,00
- Sunce (Qvattro)229,99
+4 prodavnice499,98 din/kg
−33%MEDENJAK KAJSIJA 150G SL
- Čutura99,99
- Tekijanka%99,99
- Transkom 94119,90
+4 prodavnice666,60 din/kg
MEDENJAK POSNI 500g DAKI
- Fortuna Market239,99
- Trnava Promet246,00
- Metalac Market249,00
+3 prodavnice479,98 din/kgMedenjak posni 0300 Daki
- Europrom162,00
- Trnava Promet212,00
- Metalac Market219,00
+2 prodavnice540,00 din/kg








