Cene → Slatkiši i žitarice → Toping cokolada 0500 Mill
Toping cokolada 0500 Mill
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 8606105392938
205,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
410,00 din/l
Najskuplje je 259,90 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
205,00 din410,00 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta259,90 din519,80 din/l+54,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 205,00 | 232,45 |
| 01.09.2026. | 205,00 | 232,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TOPPING COKOLADA 500g THE MILLTrlić
- Toping cokolada 0500 MillTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

TOPING ČOKOLADA 320G SWEET CHEF
- Idea · Mercator · Roda279,99
874,97 din/kgTOPING COKOLADA 400g AROMA
- Aleksandrović199,90
- Trnava Promet205,00
- Trlić259,90
499,75 din/kg
TOPING JAGODA 320G SWEET CHEF
- Idea · Mercator · Roda269,99
843,72 din/kgTOPING JAGODA 400g AROMA
- Aleksandrović199,90
- Trnava Promet205,00
- Trlić259,90
499,75 din/kg
TOPING KARAMELA 320G SWEET CHEF
- Idea · Mercator · Roda259,99
812,47 din/kgToping karamela 0500 Mill
- Trnava Promet205,00
- Trlić229,00
410,00 din/kg

