Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
6.339 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Strudla POSNA smokva 0252 Zitoprerada 12
- Trnava Promet116,00
- Trlić129,00
460,32 din/kgCokoladni draze Little Sweet grozdje 120g
- Trnava Promet359,00
- Trlić379,99
2.991,67 din/kgNapolitanke limun blok 0400 Zitoprerada 9
- Trnava Promet147,00
- Trlić189,99
367,50 din/kg
Strudla tamna visnja 0135 Zitoprerada 16
- Europrom49,90
- Trnava Promet79,00
369,63 din/kg
Sapica 0250 Zlatni Delises 12
- Trnava Promet111,00
- Metalac Market115,00
444,00 din/kgPotkovica 0200 Zlatni Delises 12
- Trnava Promet110,00
- Metalac Market115,00
550,00 din/kgKolac kakao kokos 0300 Zlatni Delises 10
- Trnava Promet129,00
- Metalac Market145,00
430,00 din/kgTorta Malina lesnik mali snit 0.7kg Slatki Dar
- Trnava Promet720,00
- Trlić849,99
1.028,57 din/kgTorta Malina lesnik srednji snit Slatki Dar 1.5kg
- Trnava Promet1.440,00
- Trlić1.849,99
960,00 din/kgTorta Puslica srednji snit Slatki Dar 1.5
- Trnava Promet1.440,00
- Trlić1.849,99
960,00 din/kgTorta Puslica okrugla Slatki Dar 1.5kg
- Trnava Promet1.440,00
- Trlić1.849,99
960,00 din/kgTorta Coko.Visnja mali snit Slatki Dar 0.7kg
- Trnava Promet720,00
- Trlić799,99
1.028,57 din/kgTorta Coko.Visnja okrugla Slatki Dar 1.5kg
- Trnava Promet1.440,00
- Trlić1.599,99
960,00 din/kgStrudla smokva 0120 BG produkt
- Trnava Promet58,00
- Prima63,00
483,33 din/kgKokos kiflice posne 300g Romana plus
- Metalac Market285,00
- Trnava Promet360,00
950,00 din/kg
Orasnice posne 300gRomana plus
- Metalac Market285,00
- Trnava Promet360,00
950,00 din/kg
Biskvit TAKO chocomelo kakao 0100 18
- Trnava Promet50,00
- Aleksandrović59,99
500,00 din/kgTako-Chocomelo Kokos 120 g
- Aleksandrović59,99
- Trnava Promet61,00
499,92 din/kgKeks mleveni DUNAV 0300 Eskom
- Trnava Promet69,00
- Luki99,00
230,00 din/kgCoko keksici 0200 Eskom 21
- Trnava Promet92,00
- Luki119,00
460,00 din/kgKeks PETIT posni 0600 Delicious 8
- Trnava Promet141,00
- Aleksandrović149,99
235,00 din/lDesert Rum bum 250g NVX
- Trnava Promet99,00
- Cash & Carry Plus99,99
396,00 din/kgBiskvit Rio cakes Orange 450g Vekic NVX 8
- Cash & Carry Plus209,99
- Trnava Promet228,00
466,64 din/kgBiskvit TAKO kakao preliv 0150 12
- Aleksandrović59,99
- Trnava Promet66,00
399,93 din/kgKolac MARSHMALLOW COOKIES 0070 28
- Trnava Promet51,00
- Aleksandrović59,99
728,57 din/lKeks coko srce belo 0250 Top Biskit 12
- Trnava Promet136,00
- Čutura179,99
544,00 din/kg
Krem crni SCHWAN 0200 Stevia Sugar-free
- Trnava Promet240,00
- Fortuna Market259,99
1.200,00 din/kg
Krem beli SCHWAN 0200 Stevia Sugar-free
- Trnava Promet221,00
- Fortuna Market259,99
1.105,00 din/kg
Krem crni Protein SCHWAN 0200 Stevia Sugar-free
- Mere275,90
- Trnava Promet334,00
1.379,50 din/kg
Krem crni vegan SCHWAN 0200 Stevia Sugar-free
- Trnava Promet236,00
- Fortuna Market279,99
1.180,00 din/kgVanilice coko 360g
- Trnava Promet368,00
- VP Dima429,00
1.022,22 din/kgTorta Bueno Borovnica limun okrugla Vanilica 1kg
- Trnava Promet1.945,00
- Aleksandrović2.099,99
1.945,00 din/kgVanilice 0400 Romana
- Metalac Market285,00
- Trnava Promet360,00
712,50 din/kgSuve tulumbe Romana
- Metalac Market285,00
- Trnava Promet360,00
15,83 din/komBombonice NOVA mix 10g 50
- Cash & Carry Plus11,99
- Trnava Promet13,00
1.199,00 din/kgBombone JELLOPY beans berry mix 30g 12
- Trnava Promet35,00
- Šumadija Market47,00
1.166,67 din/kgDezert MELLNUT peanut 0200
- Trnava Promet121,00
- Fortuna Market169,99
605,00 din/kgDezert MIXTIME nougat bar 0200
- Trnava Promet121,00
- Fortuna Market169,99
605,00 din/kgNOVA Jelly 50cm kisele trake 15g MIX 72
- Trnava Promet10,00
- Mikromarket20,00
666,67 din/kg
Desert SUPER PEANUT 0050 Togo 24
- Trnava Promet31,00
- Prima35,00
620,00 din/kg
Desert SUPER CARAMEL 0050 Togo 24
- Trnava Promet31,00
- Fortuna Market35,30
620,00 din/kgBombone Honey Caramel 0400
- Trnava Promet227,00
- Trlić249,99
567,50 din/kgDesert ROCOCO COCONUT 0200 Ender
- Trnava Promet122,00
- Fortuna Market139,99
610,00 din/kgBombonjera Soko Piramit lesnik 0350 Ender
- Trnava Promet426,00
- Fortuna Market489,99
1.217,14 din/kgBombonjera Soko Piramit kokos 0350 Ender
- Trnava Promet426,00
- Fortuna Market489,99
1.217,14 din/kg
Bebeto Bombone Cool Beans Sour Mix 60 g
- Leon39,99
- Trnava Promet63,00
666,50 din/kg
Mafin BROWNI Kakao 36g ETI 24
- Trnava Promet41,00
- Mikromarket50,00
1.138,89 din/kg
Alva kakao 0200 Koska
- Trnava Promet297,00
- Mikromarket348,00
1.485,00 din/kg














