Cene → Slatkiši i žitarice → Ratluk MERAK 800 g vanila Nenadovic
Ratluk MERAK 800 g vanila Nenadovic
Pakovanje 800 g 2 prodavnice Barkod 8600103208543
326,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
407,50 din/kg
Najskuplje je 349,99 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
326,00 din407,50 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta349,99 din437,49 din/kg+23,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 326,00 | 338,00 |
| 01.09.2026. | 326,00 | 338,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- RATLUK VANILA 800g MERAKTrlić
- Ratluk MERAK 0800 vanila Nenadovic 5Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−24 % po kgRatluk Vanila 500 g Kafatex
- Cash & Carry Plus154,99
- Trnava Promet168,00
- Transkom 94174,90
+5 prodavnica309,98 din/kg- −17 % po kg
Ratluk vanila 500 g Cukovic
- Trnava Promet170,00
- Trlić189,00
340,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Ratluk Ruža 190 g Yumis
- Cash & Carry Plus109,99
- Tekijanka%109,99
- Euro Ša M119,00
+9 prodavnica578,89 din/kg
Ratluk sa Orasima Paraćinka 500 g
- Cash & Carry Plus269,99
- Mere273,90
- Luki319,00
+8 prodavnica539,98 din/kg
−10%Ratluk Yumis Vanila 190 g
- Tekijanka%109,99
- Aleksandrović119,99
- Euro Ša M120,00
+8 prodavnica578,89 din/kg
Ratluk Orah 200 g Kafatex
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet86,00
- Transkom 9489,90
+6 prodavnica399,95 din/kg
Ratluk Ruža 200 g Kafatex
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet76,00
- Trlić79,00
+6 prodavnica324,95 din/kg
Ratluk Orah 500 g Kafatex
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet192,00
- Transkom 94199,90
+6 prodavnica359,98 din/kg
Ratluk Ruža 500 g Kafatex
- Trnava Promet168,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Transkom 94179,00
+6 prodavnica336,00 din/kg
Ratluk Vanila 500 g Kafatex
- Cash & Carry Plus154,99
- Trnava Promet168,00
- Transkom 94174,90
+5 prodavnica309,98 din/kg






