Cene → Slatkiši i žitarice → Krem tečni ROMANSA 200 g Galija
Krem tečni ROMANSA 200 g Galija
Pakovanje 200 g 2 prodavnice Barkod 8600102962156
80,00 din
najjeftinije u prodavnici Mere
400,00 din/kg
Najskuplje je 89,00 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
80,00 din400,00 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta89,00 din445,00 din/kg+9,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 80,00 | 84,50 |
| 01.09.2026. | 80,00 | 84,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Romansa mešavina mlečnog i kakao krem proizvoda, 200g GALIJAMere
- Krem tecni ROMANSA 0200 GalijaTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem činija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- Šumadija Market839,00
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−15%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg











