Cene → Slatkiši i žitarice → Ratluk vanila 0400 Andro 15
Ratluk vanila 0400 Andro 15
Pakovanje 400 g 3 prodavnice Barkod 8600102635760
85,00 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market
212,50 din/kg
Najskuplje je 169,99 din, +100% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
85,00 din212,50 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta143,00 din357,50 din/kg+58,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta169,99 din424,98 din/kg+84,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 85,00 | 143,00 |
| 18.09.2026. | 85,00 | 143,00 |
| 01.09.2026. | 143,00 | 156,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Ratluk Vanila Andro 400 gMetalac Market
- RATLUK VANILA 400g ANDROTrlić
- Ratluk vanila 0400 Andro 15Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −14 % po kg
Ratluk vanila 0400 Valerija M 10
- Prima73,50
- Trnava Promet106,00
183,75 din/kg - −12 % po kg
RATLUK VANILA BAS 400g
- Aleksandrović74,99
- Trlić169,99
187,48 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%RATLUK RUZA 190g YUMIS
- Aleksandrović59,99
- Prima90,00
- Cash & Carry Plus109,99
+10 prodavnica315,74 din/kg
−20%RATLUK SA ORASIMA PARAĆINKA 500G
- Cash & Carry Plus269,99
- Mere273,90
- Sunce (Qvattro)%279,99
+9 prodavnica539,98 din/kg
−10%RATLUK VANILA 190g
- Aleksandrović59,99
- Prima90,00
- Tekijanka%109,99
+9 prodavnica315,74 din/kg
−30%RATLUK RUZA 400g YUMIS
- Mikromarket%159,99
- Aleksandrović169,99
- Cash & Carry Plus189,99
+6 prodavnica399,98 din/kg
Ratluk 0200 orah Kafa tex 15
- Cash & Carry Plus74,99
- Trnava Promet86,00
- Trlić89,99
+5 prodavnica374,95 din/kg
−30%RATLUK ORAH YUMIS 400g
- Aleksandrović139,99
- Mikromarket%185,99
- Prima217,50
+5 prodavnica349,98 din/kg
Ratluk ruza 0200 Kafa tex 15
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet76,00
- Trlić79,00
+5 prodavnica324,95 din/kg
−10%RATLUK YUMIS ORAH 190g
- Aleksandrović59,90
- Prima97,50
- Tekijanka%124,99
+5 prodavnica315,26 din/kg






