Cene → Slatkiši i žitarice → Keks, vafl i kolači
Keks, vafl i kolači
1.856 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Moravka Napolitanka Wafer Mleko 170 G-185 g
- VUM69,99
- Prima79,50
- Morava80,15
+10 prodavnica411,71 din/kg
NS Bomi Super - Desert Rum 300 g
- BB Trade137,03
- Cash & Carry Plus149,99
- Idea · Mercator · Roda149,99
+8 prodavnica456,77 din/kg
−20%Kolač Slatki Beli 500 g Posni SL
- Trnava Promet%182,00
- Prima%199,90
- Sunce (Qvattro)209,99
+10 prodavnica364,00 din/kg
−9%Kore za tortu 700 g svetle Vincinni
- Trnava Promet%433,00
- Metro455,39
- Podunavlje461,99
+10 prodavnica618,57 din/kg- −5%
Waffer Kocka Nugat Kesa 400 g Moravka
- Trnava Promet187,00
- Luki%189,90
- Prima199,50
+10 prodavnica467,50 din/kg 
Čokolada NELINA 270 g cheesecake Nelly
- Aleksandrović329,99
- Trnava Promet336,00
- Metalac Market355,00
+10 prodavnica1.222,19 din/kgKeks Princeza Pavlaka Amoreti 150 g
- Mikromarket79,99
- Trnava Promet115,00
- Leon115,99
+10 prodavnica533,27 din/kg
Eti Keks Petit Beurre Cocoa 270 g
- Fortuna Market204,99
- Trnava Promet205,00
- Cash & Carry Plus219,99
+10 prodavnica759,22 din/kg
Jumbo Roll Vincinni Jagoda 300 g
- Sunce (Qvattro)129,99
- Aleksandrović169,99
- Cash & Carry Plus189,99
+10 prodavnica433,30 din/kg
Jumbo Roll Vincinni Čokolada 300 g
- Sunce (Qvattro)159,99
- Europrom165,00
- Aleksandrović169,99
+10 prodavnica533,30 din/kg
Kore za Tortu Tamne 400 g Vincinni
- Cash & Carry Plus434,99
- Šumadija Market459,00
- Podunavlje471,75
+10 prodavnica1.087,48 din/kg
Ovseni Keks Boom Box Kakao 50 g
- Fortuna Market84,99
- Maxi Online · Mega Maxi87,99
- Idea · Mercator · Roda88,20
+6 prodavnica1.699,80 din/kg
Makarons Malina Le Tarti 60 g
- Trnava Promet201,00
- Sunce (Qvattro)204,99
- Aleksandrović209,99
+9 prodavnica3.350,00 din/kg
−15%Keks bez Šećera Chip Choko Gullon 125 g
- Aksa199,00
- BB Trade%229,99
- Profi238,49
+9 prodavnica1.592,00 din/kg
Keks Plazma Plus Čokolada 100 g
- Senta Promet123,70
- BB Trade123,71
- Sunce (Qvattro)124,99
+9 prodavnica1.237,00 din/kg
Keks Integralni Kakao&Lešnik Wellness 150 g
- Sunce (Qvattro)154,99
- Euro Ša M155,00
- Šumadija Market157,00
+9 prodavnica1.033,27 din/kg
Štrudla Smokva Medela 360 g
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M195,00
+9 prodavnica505,56 din/kg
Keks Integralni Dablin Sweet Family 200 g
- Aksa249,00
- Idea · Mercator · Roda273,60
- Super Vero282,99
+7 prodavnica1.245,00 din/kg
−12%Rolat Orange Eti Popkek 35 g
- Cash & Carry Plus24,99
- VP Dima%29,90
- Univerexport31,63
+9 prodavnica714,00 din/kg
KDV Meki Vafl Čokolada 120 g
- Europrom97,00
- Cash & Carry Plus97,99
- BB Trade112,97
+9 prodavnica808,33 din/kg
−11%Moravka Vafel Roleri sa Vanilom 150 g
- Trnava Promet%84,00
- Podunavlje%89,99
- Sunce (Qvattro)89,99
+9 prodavnica600,00 din/kg
Dippo Čokoladni Kornet 25 g 24/1
- Cash & Carry Plus24,99
- Trnava Promet27,00
- Fortuna Market34,99
+9 prodavnica999,60 din/kg
Tortina 200 g jagoda Vincinni
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Europrom159,90
+9 prodavnica664,95 din/kg- −5%
Waffer Kocka Čoko Kesa 400 g Moravka
- Trnava Promet187,00
- Luki%189,90
- Prima199,50
+9 prodavnica467,50 din/kg 
Čokolada Nelino Kids 100 g Strawberry&Cheesecake Nelly
- Trnava Promet119,00
- Metalac Market129,00
- Europrom129,90
+9 prodavnica1.190,00 din/kgKolač Princeza kokos 150 g Amoreti
- Metalac Market83,80
- Trnava Promet115,00
- Aman119,99
+9 prodavnica558,67 din/kg- −12%
Stanić Snikers Posni Kolač 300 g
- Cash & Carry Plus379,99
- BB Trade%399,88
- Aleksandrović399,99
+9 prodavnica1.266,63 din/kg
−21%Puf COLOR biskvit 18g Eti 48
- Cash & Carry Plus17,99
- Euro Ša M18,00
- Fortuna Market18,99
+9 prodavnica999,44 din/kg- −20%
Wafer Dare crna čokolada 44 g Eti
- Trnava Promet79,00
- VP Dima%79,90
- Lidl86,99
+9 prodavnica1.795,45 din/kg 
Čokolada Milka Choco&Cookie 300 g
- Euro Ša M389,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Metalac Market465,00
+9 prodavnica1.296,67 din/kg
Wafel Napolitanka Mleko Preliv Kakao 35 g Bambi
- BB Trade45,83
- Senta Promet45,83
- Šumadija Market46,00
+9 prodavnica1.309,43 din/kgKeks Plazma 540 g Bambi
- Leon449,99
- Cash & Carry Plus459,99
- Europrom479,90
+9 prodavnica833,31 din/kg
Medenjak Narandža 200 g SL
- Cash & Carry Plus69,99
- Euro Ša M75,00
- Metalac Market75,00
+9 prodavnica349,95 din/kgWaffer Čoko Kocka Prelivena 1 kg Moravka
- Prima499,50
- Cash & Carry Plus499,99
- Metalac Market519,00
+9 prodavnica499,50 din/kgČoko Vanilice 250 g Trijumf
- VUM169,00
- Cash & Carry Plus189,99
- RIČ189,99
+9 prodavnica676,00 din/kg
Kore Rozen Medene 450 g
- Cash & Carry Plus179,99
- Šumadija Market195,00
- Europrom199,90
+9 prodavnica399,98 din/kg
Oreo Double Stuff 157 g
- Cash & Carry Plus189,98
- Čutura189,99
- Euro Ša M202,00
+9 prodavnica1.210,06 din/kg
Lino Crunch Duo 225g Podravka
- Aksa249,00
- Euro Ša M350,00
- Mega Maxi356,99
+8 prodavnica1.106,67 din/kg
Keks Integralni Šumsko Voće i Vanila Boom Box 50 g
- Fortuna Market84,99
- VUM87,99
- Idea · Mercator · Roda88,20
+6 prodavnica1.699,80 din/kg
Keks Souffle Jagoda Bonjour 232 g
- Sunce (Qvattro)162,99
- Fortuna Market199,99
- Čutura219,99
+8 prodavnica702,54 din/kg
Keks Souffle Classic Bonjiour 232 g
- Svetofor159,59
- Sunce (Qvattro)162,99
- Fortuna Market172,42
+8 prodavnica687,89 din/kg
−19%Keks Probiotic Dark Choco&Hazelnut Vitalia 55 g
- Univerexport%121,99
- Fortuna Market139,99
- Roda144,99
+8 prodavnica2.218,00 din/kg
Keks Integralni Med&Lešnik Belvita 225 g
- BB Trade209,97
- Aman219,99
- Super Vero220,99
+8 prodavnica933,20 din/kg
−18%Keks Grancereale Fruta & Fibre 250 g
- Super Vero%189,99
- dm199,00
- Univerexport201,99
+8 prodavnica759,96 din/kg
−10%Keks bez Šećera Bogat Vlaknima Gullon 170 g
- dm169,00
- BB Trade%179,99
- Aksa189,00
+8 prodavnica994,12 din/kg
−33%Keks bez Šećera Integralni Gullon 280 g
- dm%219,00
- Aksa299,00
- Super Vero308,99
+8 prodavnica782,14 din/kg
−53%Keks Mleveni Štark 300 g
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Prima89,90
- BB Trade171,88
+6 prodavnica266,67 din/kg
Keks Cookies Noisette Najlepše Želje 32 g
- Senta Promet57,00
- Gomex57,62
- Mikromarket57,62
+8 prodavnica1.781,25 din/kg

































