Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Souffle Classic Bonjiour 232 g

Keks Souffle Classic Bonjiour 232 g
Pakovanje 232 g 11 prodavnica Barkod 4600495523709
159,59 din
najjeftinije u prodavnici Svetofor
687,89 din/kg
Najskuplje je 271,74 din, +70% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,59 din687,89 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta162,99 din702,54 din/kg+3,40 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik172,42 din743,19 din/kg+12,83 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula199,99 din862,03 din/kg+40,40 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta219,99 din948,23 din/kg+60,40 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta220,03 din948,41 din/kg+60,44 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta229,00 din987,07 din/kg+69,41 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta239,99 din1.034,44 din/kg+80,40 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta249,90 din1.077,16 din/kg+90,31 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta255,15 din1.099,78 din/kg+95,56 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 261,52 – 292,17 din271,74 din1.171,29 din/kg+112,15 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 159,59 | 220,03 |
| 01.09.2026. | 159,59 | 220,03 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BONJOUR CLASIC KAPUCINO 232gr KONTI-RUSCash & Carry Plus
- SUFLE KAPUCINO BONJOUR 232GČutura
- KONTI BONJOUR SOUFFLE KAPUCINO 232GEuro Ša M
- DESERT BONJOUR 232G CLASSIC CAPPUCCINOFortuna Market
- BONJOUR CLASIC KAPUCINO 232GGomex, Medius
- Bonjour clasic kapucino 232gSunce (Qvattro)
- Bonjour sufle 232gSvetofor
- BONJOUR KAPUCINO 232GTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −51 % po kg
Keks O Cake Classic 180 g
- Aksa61,00
- Euro Ša M71,00
338,89 din/kg
−19 % po kgKeks Dolci Cereal Classic 250 g Dulc
- Idea · Mercator · Roda139,99
559,96 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+36 prodavnica1.359,20 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg











