Cene → Slatkiši i žitarice → Jumbo Roll Vincinni Cokolada 300 g

Jumbo Roll Vincinni Cokolada 300 g
Pakovanje 300 g 13 prodavnica Barkod 5310115000235
159,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
533,30 din/kg
Najskuplje je 249,00 din, +56% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
159,99 din533,30 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta165,00 din550,00 din/kg+5,01 din
-
Aleksandrović7 prodavnica: 169,99 din · Negotin, Bor, Kladovo, Zaječar169,99 din566,63 din/kg+10,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49169,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6169,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38169,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb169,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68169,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36169,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99169,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula189,99 din633,30 din/kg+30,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta194,99 din649,97 din/kg+35,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta202,00 din673,33 din/kg+42,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta208,00 din693,33 din/kg+48,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu209,99 din699,97 din/kg+50,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta229,00 din763,33 din/kg+69,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd234,00 din780,00 din/kg+74,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta244,99 din816,63 din/kg+85,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta245,08 din816,93 din/kg+85,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta249,00 din830,00 din/kg+89,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 159,99 | 209,00 |
| 18.09.2026. | 159,99 | 209,00 |
| 01.09.2026. | 159,99 | 219,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JUMBO ROLL 300G COKOL.Aleksandrović
- ROLAT JUMBO ROLL COKOLADA 300gr VINCINNICash & Carry Plus
- ROLAT 300G DEKOR COKOLADAEuro Ša M
- ROLAT JUMBO COKOL.300g-235Europrom
- Rolat Jumbo Roll Čokolada 300 gMetalac Market
- rolat cokolada 300g dekor kozmetik plusPodunavlje
- JUMBO ROL.VINC.COKOL.300GPrima
- JUMBO Rolat Cokolada 300g #10RIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−19 % po kgJumbo Roll Vincinni Jagoda 300 g
- Sunce (Qvattro)129,99
- Aleksandrović169,99
- Cash & Carry Plus189,99
+10 prodavnica433,30 din/kg
−19 % po kgJumbo Roll Choco 300 g
- Sunce (Qvattro)129,99
- Šumadija Market209,00
- Gomex229,62
+1 prodavnica433,30 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Jumbo Roll Vincinni Jagoda 300 g
- Sunce (Qvattro)129,99
- Aleksandrović169,99
- Cash & Carry Plus189,99
+10 prodavnica433,30 din/kg
Jumbo Roll Vincinni Lesnik 300 g
- Sunce (Qvattro)159,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M220,00
+5 prodavnica533,30 din/kg
Jumbo Roll 300 g Malina
- Aleksandrović169,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M220,00
+3 prodavnice566,63 din/kg
Jumbo Roll Choco 300 g
- Sunce (Qvattro)129,99
- Šumadija Market209,00
- Gomex229,62
+1 prodavnica433,30 din/kg
Jumbo Roll Vincinni Brusnica 300 g
- Šumadija Market209,00
- Euro Ša M220,00
- Trlić244,99
+1 prodavnica696,67 din/kg
Jumbo Roll Visnja 300 g
- Šumadija Market209,00
- Euro Ša M232,00
- Trlić244,99
696,67 din/kg
Jumbo Roll Caramel 300 g
- Šumadija Market209,00
- Trlić244,99
696,67 din/kg
