Cene → Slatkiši i žitarice → JUMBO ROLL VINCINNI BRUSNICA 300G

JUMBO ROLL VINCINNI BRUSNICA 300G
Pakovanje 300 g 4 prodavnice Barkod 5310115001324
179,90 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M, na akciji do 30.09.
599,67 din/kg
Najskuplje je 245,08 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,90 din220,00 din599,67 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd209,00 din696,67 din/kg+29,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta244,99 din816,63 din/kg+65,09 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta245,08 din816,93 din/kg+65,18 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 109,90 | 232,50 |
| 01.09.2026. | 109,90 | 232,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JUMBO ROLL 300G BRUSNICAAleksandrović
- ROLAT 300G BRUSNICAEuro Ša M
- JUMBO ROL VINC.BRUSN.300GPrima
- JUMBO ROLL BRUSNICA 300GRŠumadija Market
- ROLAT JUMBO ROLL BRUSNICA 300G VINCINITekijanka
- JUMBO ROLL VINCINNI BRUSNICA 300GTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−28 % po kgJUMBO ROLL VINCINNI JAGODA 300G
- Sunce (Qvattro)129,99
- Aleksandrović169,99
- Euro Ša M%179,90
+10 prodavnica433,30 din/kg
−11 % po kgJUMBO ROLL VINCINNI LESNIK 300G
- Sunce (Qvattro)159,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M220,00
+5 prodavnica533,30 din/kg
−11 % po kgJUMBO ROLL VINCINNI COKOLADA 300G
- Sunce (Qvattro)159,99
- Europrom165,00
- Aleksandrović169,99
+10 prodavnica533,30 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%JUMBO ROLL VINCINNI COKOLADA 300G
- Sunce (Qvattro)159,99
- Europrom165,00
- Aleksandrović169,99
+10 prodavnica533,30 din/kg
−18%JUMBO ROLL VINCINNI JAGODA 300G
- Sunce (Qvattro)129,99
- Aleksandrović169,99
- Euro Ša M%179,90
+10 prodavnica433,30 din/kg
JUMBO ROLL VINCINNI LESNIK 300G
- Sunce (Qvattro)159,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M220,00
+5 prodavnica533,30 din/kg
JUMBO ROLL 300G MALINA
- Aleksandrović169,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M220,00
+3 prodavnice566,63 din/kg
JUMBO ROLL CHOCO 300g
- Sunce (Qvattro)129,99
- Šumadija Market209,00
- Gomex229,62
+1 prodavnica433,30 din/kg
JUMBO ROLL VISNJA 300g
- Šumadija Market209,00
- Euro Ša M232,00
- Trlić244,99
696,67 din/kg
JUMBO ROLL CARAMEL 300g
- Šumadija Market209,00
- Trlić244,99
696,67 din/kg




