Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Integralni Kakao&Lešnik Wellness 150 g

Keks Integralni Kakao&Lešnik Wellness 150 g
Pakovanje 150 g 12 prodavnica Barkod 8600043027587
154,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
1.033,27 din/kg
Najskuplje je 184,99 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
154,99 din1.033,27 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta155,00 din1.033,33 din/kg+0,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd157,00 din1.046,67 din/kg+2,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta159,99 din1.066,60 din/kg+5,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta164,99 din1.099,93 din/kg+10,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta164,99 din1.099,93 din/kg+10,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd164,99 din1.099,93 din/kg+10,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta169,90 din1.132,67 din/kg+14,91 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik169,99 din1.133,27 din/kg+15,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta169,99 din1.133,27 din/kg+15,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta183,00 din1.220,00 din/kg+28,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta184,99 din1.233,27 din/kg+30,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Idea · Roda · Mercator (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 152,00 | 164,99 |
| 01.09.2026. | 152,00 | 164,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- WELLNESS 150G LESNIK PRELIVEN KAKAOMAleksandrović
- WELLNESS KAKO I LESNIK-SA KAKAO PRELIVOM 150GAman
- WELLNESS INTEG.KEKS SA LESNIKOM PRELIVEN KAKAO PRELIVOM 150GEuro Ša M
- WELLNES LESNIK PRELIVEN 150G BAMEuroprom
- KEKS WELLNESS 150G KAKAO LEŠNIKFortuna Market
- KEKS INT WELLNESS KAKAO LEŠNIK 150GIdea, Mercator, Roda
- Keks Integralni Lešnik Kakao Preliv Wellness 150 gMetalac Market
- BAMBI WELNES INTEG/LESNIK 150GMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−61 % po kgKeks Bambi Zlatni Pek Kakao 250 g
- Europrom100,00
- Gomex100,80
- BB Trade100,81
+3 prodavnice400,00 din/kg
−58 % po kgBifa Sendvič Keks Kakao 230 g Strong
- Europrom99,90
- Aleksandrović99,99
- Euro Ša M114,00
+2 prodavnice434,35 din/kg
−57 % po kgKeks Izzi kakao krem 225g Mrvica 12
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura99,99
- Trnava Promet107,00
+1 prodavnica444,40 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg












