Cene → Slatkiši i žitarice → KDV MEKI VAFL COKOLADA 120G

KDV MEKI VAFL COKOLADA 120G
Pakovanje 120 g 13 prodavnica Barkod 4680021881879
97,00 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
808,33 din/kg
Najskuplje je 138,00 din, +42% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
97,00 din808,33 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula97,99 din816,58 din/kg+0,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta99,99 din833,25 din/kg+2,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta112,97 din941,42 din/kg+15,97 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta119,99 din999,92 din/kg+22,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta124,99 din1.041,58 din/kg+27,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta125,00 din1.041,67 din/kg+28,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta129,99 din1.083,25 din/kg+32,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd129,99 din1.083,25 din/kg+32,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta129,99 din1.083,25 din/kg+32,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta129,99 din1.083,25 din/kg+32,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu136,00 din1.133,33 din/kg+39,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd138,00 din1.150,00 din/kg+41,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 97,00 | 125,00 |
| 21.09.2026. | 97,00 | 125,00 |
| 20.09.2026. | 97,00 | 129,99 |
| 01.09.2026. | 97,00 | 125,00 |
Promene cene
- Soulfood 21.09. 159,99 → 119,99 din -25%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MEKANI VAFL JASKINO COKOLADNI KREM 120GAman
- BISKVIT MEKANI VAFL COKOLADA 120GBB Trade
- VAFEL JASKINO COKOLADA 120grCash & Carry Plus
- VAFL SA COKOLADNIM KREMOM JASKINO 120GČutura
- VAFL SA COKO.PUNJENJEM 125GREuroprom
- VAFL JAŠKINO ČOK KREM 120G KDVIdea, Mercator, Roda
- BISKVIT JASKINO KAKAO 120GMikromarket
- MEKI VAFL COKOLADA 120GPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%KDV MINI PITA MALINA 360GR
- BB Trade%166,88
- Cash & Carry Plus189,99
- VP Dima209,00
+18 prodavnica463,56 din/kg
KDV MEKI VAFL VISNJA 120G
- Europrom97,00
- Cash & Carry Plus97,99
- Mikromarket119,99
+6 prodavnica808,33 din/kg
KDV OZERA COKOLADA LESNIK VAFEL 23G
- Idea37,49
- Mercator37,49
- Roda37,49
+3 prodavnice1.630,00 din/kg- −24%
KDV STRIKE LIZALICA 11.3G
- Idea%8,00
- Mercator%8,00
- Roda%8,00
+2 prodavnice707,96 din/kg 
KDV HOLANDSKI VAFL KARAMELA 290G
- Leon165,99
- Trnava Promet179,00
- Soulfood179,99
+1 prodavnica572,38 din/kgKDV YOTA DRAZE COKOLADA
- Sunce (Qvattro)139,99
- Šumadija Market220,00
- Soulfood244,99
+1 prodavnica1.036,96 din/kg
KDV MIKADO MLECNA COKOLADA SA RIZOM 225GR
- Leon249,99
- Trlić274,99
- VUM279,99
+1 prodavnica1.111,07 din/kgKDV BELGIJSKI VAFL JASKINO 200GR
- Sunce (Qvattro)169,99
- Gomex175,50
- Aroma199,99
849,95 din/kg






