Cene → Slatkiši i žitarice → KDV HOLANDSKI VAFL KARAMELA 290G

KDV HOLANDSKI VAFL KARAMELA 290G
Pakovanje 290 g 4 prodavnice Barkod 4607035653582
165,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
572,38 din/kg
Najskuplje je 191,80 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
165,99 din572,38 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta179,00 din617,24 din/kg+13,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta179,99 din620,66 din/kg+14,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta191,80 din661,38 din/kg+25,81 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 165,99 | 179,50 |
| 21.09.2026. | 165,99 | 179,50 |
| 01.09.2026. | 165,99 | 185,40 |
Promene cene
- Soulfood 21.09. 279,99 → 179,99 din -36%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HOLANDSKI VAFL KONDENZOVANO MLEKO 290 GRAroma, City
- VAFL JASKINO KUVANO KON.MLEKO 290G KDVLeon
- KDV HOLANDSKI VAFL KARAMELA 290GSoulfood
- Biskvit JASKINO mleko 290g 15Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%KDV MINI PITA MALINA 360GR
- BB Trade%166,88
- Cash & Carry Plus189,99
- VP Dima209,00
+18 prodavnica463,56 din/kg
KDV MEKI VAFL COKOLADA 120G
- Europrom97,00
- Cash & Carry Plus97,99
- Čutura99,99
+10 prodavnica808,33 din/kg
KDV MEKI VAFL VISNJA 120G
- Europrom97,00
- Cash & Carry Plus97,99
- Mikromarket119,99
+6 prodavnica808,33 din/kg
KDV OZERA COKOLADA LESNIK VAFEL 23G
- Idea37,49
- Mercator37,49
- Roda37,49
+3 prodavnice1.630,00 din/kg- −24%
KDV STRIKE LIZALICA 11.3G
- Idea%8,00
- Mercator%8,00
- Roda%8,00
+2 prodavnice707,96 din/kg KDV YOTA DRAZE COKOLADA
- Sunce (Qvattro)139,99
- Šumadija Market220,00
- Soulfood244,99
+1 prodavnica1.036,96 din/kg
KDV MIKADO MLECNA COKOLADA SA RIZOM 225GR
- Leon249,99
- Trlić274,99
- VUM279,99
+1 prodavnica1.111,07 din/kgKDV BELGIJSKI VAFL JASKINO 200GR
- Sunce (Qvattro)169,99
- Gomex175,50
- Aroma199,99
849,95 din/kg













