Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolade
Čokolade
1.106 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−10%Čokolada Mlečna Happy Hippo Crocky Kinder 103,5 g
- Cash & Carry Plus269,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%269,99
- Sunce (Qvattro)283,99
+20 prodavnica2.608,60 din/kg
−20%Čokolada Mini Kinder Country 47 g
- Aksa45,00
- Sunce (Qvattro)86,99
- Gomex88,83
+22 prodavnice957,45 din/kg
−17%Čokolada Mlečna Noisette Najlepše Želje 180 g
- Aman%289,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Trnava Promet301,00
+22 prodavnice1.611,06 din/kg
−48%Cokol.MILKA bubbly milk 0090 Mondelez 14
- Trlić%119,99
- Euro Ša M138,00
- Trnava Promet147,00
+22 prodavnice1.333,22 din/kg
Čokolada Mlečna Hazelnut Kit Kat 99 g
- BB Trade199,97
- Aleksandrović229,99
- Fortuna Market229,99
+21 prodavnica2.019,90 din/kg
−24%Čokolada Mlečna Double Choco Kit Kat 99 g
- BB Trade199,97
- Univerexport%209,99
- Aleksandrović219,99
+21 prodavnica2.019,90 din/kg
Čokolada Mlečna Slana Karamela Kit Kat 99 g
- BB Trade199,97
- Euro Ša M209,00
- Aleksandrović219,99
+21 prodavnica2.019,90 din/kg
Čokolada Crna Schogetten 100 g
- Cash & Carry Plus129,99
- RIČ169,99
- Trnava Promet170,00
+21 prodavnica1.299,90 din/kg
−10%Čokolada Mlečna Wholenuts Milka 190 g
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet350,00
- Euro Ša M355,00
+21 prodavnica1.052,58 din/kg
−27%Čokolada Kit Kat 4 Finger White 41,5 g Nestle
- RIČ74,99
- VP Dima%79,90
- Cash & Carry Plus79,99
+21 prodavnica1.806,99 din/kg
−16%Stark Najlepse Zelje Jag-Jog.100 g
- Trnava Promet146,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%159,99
- Fortuna Market169,99
+19 prodavnica1.460,00 din/kg
−21%Kinder Maxi King 35 g
- Medius%99,90
- Lidl99,99
- Cash & Carry Plus104,99
+21 prodavnica2.854,29 din/kg
−28%Čokolada za Jelo i Kuvanje Bela Kandit 200 g
- Medius%379,90
- VUM382,99
- VP Dima392,00
+20 prodavnica1.899,50 din/kg
Karamele Čokolada Glejs 500 g
- VP Dima239,00
- RIČ239,99
- Cash & Carry Plus259,99
+20 prodavnica478,00 din/kg
−15%Čokolada Mlečna Schoco Bons Kinder 125 g
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Aksa379,00
- Metro379,00
+18 prodavnica2.719,92 din/kg
−25%Čokolada Mini Waffelini Milk Milka 31 g
- Prima55,00
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet60,00
+20 prodavnica1.774,19 din/kg
Čokolada Mlečna sa Rižom Yoyo 130 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Metalac Market135,00
- Trnava Promet139,00
+20 prodavnica923,00 din/kg
−59%Čokolada Mlečna Najlepše Želje 160 g
- Trlić%149,99
- Europrom%249,90
- Idea · Mercator · Roda%269,99
+18 prodavnica937,44 din/kg
−17%Čokolada za Jelo i Kuvanje Bela Dessertina 200 g
- Cash & Carry Plus154,99
- Aroma%159,99
- BB Trade%169,99
+20 prodavnica774,95 din/kg
−21%Kras Dorina Cokol.Mlecna 80 g
- Sunce (Qvattro)59,99
- Šumadija Market109,90
- Idea · Mercator · Roda%109,99
+18 prodavnica749,88 din/kg
−20%Cokolada SCHOGETTEN trilogia 0100 15
- Aksa99,00
- Cash & Carry Plus129,99
- RIČ169,99
+20 prodavnica990,00 din/kg
−13%Milka Bubbly White 95g #15
- BB Trade122,97
- Euro Ša M138,00
- Trnava Promet147,00
+20 prodavnica1.294,42 din/kg
Čokolada Milka Caramel Peanut 276 g
- Trnava Promet408,00
- Euro Ša M434,00
- Sunce (Qvattro)449,99
+20 prodavnica1.478,26 din/kg
Čokolada Milka Almond Caramel 300 g Mondelez
- Euro Ša M389,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Čutura399,99
+20 prodavnica1.296,67 din/kg
−36%Milka Choco Mini Stars White 150 g
- Maxi%139,99
- Transkom 94159,90
- Sunce (Qvattro)159,99
+20 prodavnica933,27 din/kg
−22%Čokolada Mini Trio Bounty 85 g
- Leon%129,99
- Morava139,90
- Idea · Mercator · Roda%139,99
+17 prodavnica1.529,29 din/kg
−19%Čokolada Mini Creamy Snickers 36,5 g
- Super Vero%83,99
- Idea · Mercator · Roda%84,99
- ZAM94,90
+17 prodavnica2.301,10 din/kg
−29%Čokolada Kit Kat 4 Finger Dark 41,5 g Nestle
- RIČ74,99
- VP Dima%79,90
- Cash & Carry Plus79,99
+19 prodavnica1.806,99 din/kg
Čokolada za Jelo i Kuvanje Pionir 100 g
- Trnava Promet169,00
- Cash & Carry Plus179,99
- Aleksandrović189,99
+19 prodavnica1.690,00 din/kg
Čokoladno Jaje Xmass Kinder 20 g
- VP Dima99,90
- Gomex144,99
- Aleksandrović149,99
+18 prodavnica4.995,00 din/kg
−38%Baton Narandža Frondi 225 g
- Aman%199,99
- RIČ219,99
- Medius%239,90
+18 prodavnica888,84 din/kg
−19%Bombone Čokoladne Crispy M&M 77 g
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Super Vero%178,99
- Cash & Carry Plus189,99
+16 prodavnica2.207,66 din/kg
−27%Čokolada Mlečna Bela Toblerone 100 g
- Leon189,99
- Sunce (Qvattro)%198,99
- Cash & Carry Plus239,99
+18 prodavnica1.899,90 din/kg
−30%Čokolada Mlečna Lešnik&Nugat Milka 300 g
- Maxi · Mega Maxi%349,99
- Cash & Carry Plus399,99
- Euro Ša M413,00
+17 prodavnica1.166,63 din/kg
Čokolada Mlečna Suvo Grožđe&Lešnik Milka 270 g
- Euro Ša M380,00
- Trnava Promet408,00
- Sunce (Qvattro)449,99
+18 prodavnica1.407,41 din/kg
−31%Čokolada Mini Kinder Bueno 5x21,5 g
- Mikromarket%179,99
- Metro199,00
- Cash & Carry Plus229,99
+18 prodavnica1.674,33 din/kg
−27%Čokolada Mini Suvo Grožđe Cica Maca 30 g
- Aksa20,00
- Morava%29,90
- Trnava Promet34,00
+18 prodavnica666,67 din/kg
Čokolada za Jelo i Kuvanje Menaž 300 g
- Cash & Carry Plus479,99
- Metro499,00
- ZAM499,90
+18 prodavnica1.599,97 din/kg
Čokolada Mini Kinder Maxi 42 g
- Aksa73,00
- Cash & Carry Plus89,99
- Profi94,99
+17 prodavnica1.738,10 din/kg
Čokolada Mlečna Bela Vazdušasta Roshen 80 g
- VUM99,99
- Gomex102,96
- Profi139,99
+17 prodavnica1.249,88 din/kg
−25%Čokolada Mini White Twix 46 g
- Aman%79,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%79,99
- Aroma%89,99
+15 prodavnica1.738,91 din/kg
Čoko Dugmići Menaž 120 g Crni
- Trnava Promet161,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Euro Ša M185,00
+17 prodavnica1.341,67 din/kg
Mozart Kugle Crna Čokolada 264 g Kesa
- Transkom 94559,00
- Cash & Carry Plus560,01
- Metro579,00
+17 prodavnica2.117,42 din/kg
Čokolada za Jelo i Kuvanje Kandit 200 g
- VUM406,99
- Metro449,00
- Trlić449,99
+16 prodavnica2.034,95 din/kg
Čokolada Xmas Kinder T12 150 g
- Prima199,99
- Leon249,99
- Luki259,90
+16 prodavnica1.333,27 din/kg
Čokolada Mlečna Vazdušasta Roshen 80 g
- VUM99,99
- Gomex102,96
- Profi119,99
+16 prodavnica1.249,88 din/kg
Čokolada Milka Noisette 270 g
- VUM419,99
- Sunce (Qvattro)429,99
- Aksa449,00
+16 prodavnica1.555,52 din/kg
−19%Čokoladno Jaje NGD Surprise Maxi Kinder 100 g
- VP Dima399,00
- Morava574,00
- Čutura599,99
+16 prodavnica3.990,00 din/kg
































