Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada Mlečna Happy Hippo Crocky Kinder 103,5 g

Čokolada Mlečna Happy Hippo Crocky Kinder 103,5 g
Najskuplje je 349,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
269,99 din2.608,60 din/kg
-
269,99 din299,99 din2.608,60 din/kg
-
269,99 din299,99 din2.608,60 din/kg
-
269,99 din299,99 din2.608,60 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta283,99 din2.743,86 din/kg+14,00 din
-
289,00 din2.792,27 din/kg+19,01 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro289,00 din
- Beograd · Metro, Zemun289,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača289,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac289,00 din
- Kragujevac · Metro289,00 din
- Niš · Metro289,00 din
- Novi Sad · Metro289,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta289,99 din2.801,84 din/kg+20,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta289,99 din2.801,84 din/kg+20,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta292,99 din2.830,82 din/kg+23,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta293,00 din2.830,92 din/kg+23,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta294,99 din2.850,14 din/kg+25,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta294,99 din2.850,14 din/kg+25,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd294,99 din2.850,14 din/kg+25,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta295,00 din2.850,24 din/kg+25,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad297,99 din2.879,13 din/kg+28,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta299,90 din2.897,58 din/kg+29,91 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta299,99 din2.898,45 din/kg+30,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu299,99 din2.898,45 din/kg+30,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik299,99 din2.898,45 din/kg+30,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 295,70 – 321,11 din300,32 din2.901,64 din/kg+30,33 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta307,00 din2.966,18 din/kg+37,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta309,00 din2.985,51 din/kg+39,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu323,00 din3.120,77 din/kg+53,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta329,99 din3.188,31 din/kg+60,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta349,99 din3.381,55 din/kg+80,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Aman · Idea · Roda · Mercator · Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 269,99 | 299,90 |
| 01.09.2026. | 269,99 | 299,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BISKVIT KINDER HAPPY HIPPO T5X10 FERREROAman
- VAFL KINDER HAPPY HIPPO K AKAO KREM 103 GAroma, City
- KINDER HAPPY HIPPO 103.5gr DELTA DMDCash & Carry Plus
- VAFL KINDER HAPPY HIPPO 103.5GČutura
- KINDER HAPPY HIPPO 103,5GEuro Ša M, Morava
- BISKVIT KINDER HAPPY HIPPO 5X207GFortuna Market
- MINI BAR KIN HAP HIPPO CROC 103.50GIdea, Mercator, Roda
- Kinder Happy Hippo 103,5gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−65 % po kgČokolada Mlečna sa Rižom Yoyo 130 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Metalac Market135,00
- Trnava Promet139,00
+20 prodavnica923,00 din/kg
−64 % po kgČokolada Mlečna Najlepše Želje 160 g
- Trlić%149,99
- Europrom%249,90
- Idea · Mercator · Roda%269,99
+18 prodavnica937,44 din/kg
−62 % po kgČokolada Mlečna Noisette Schogetten 100 g
- Aksa99,00
- RIČ99,99
- Aleksandrović119,99
+24 prodavnice990,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−27%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−24%Čokolada Mini sa Puno Mleka Kidy 30 g
- Aksa30,00
- Euro Ša M%34,90
- VUM%37,99
+34 prodavnice1.000,00 din/kg
−28%Čokolada Mlečna Noisette Najlepše Želje 85 g
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
- Aman%149,99
+34 prodavnice1.763,53 din/kg





