Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONE ČOKOLADNE CRISPY M&M 77G

BOMBONE ČOKOLADNE CRISPY M&M 77G
Pakovanje 77 g 20 prodavnica Barkod 5000159562263
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 11.10.
2.207,66 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 232,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,99 din209,99 din2.207,66 din/kg
-
169,99 din209,99 din2.207,66 din/kg
-
169,99 din209,99 din2.207,66 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula189,99 din2.467,40 din/kg+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta199,99 din2.597,27 din/kg+30,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta199,99 din2.597,27 din/kg+30,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad200,99 din2.610,26 din/kg+31,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta201,75 din2.620,13 din/kg+31,76 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta206,99 din2.688,18 din/kg+37,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta208,00 din2.701,30 din/kg+38,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik209,99 din2.727,14 din/kg+40,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta209,99 din2.727,14 din/kg+40,00 din
-
209,99 din2.727,14 din/kg+40,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta209,99 din2.727,14 din/kg+40,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta215,00 din2.792,21 din/kg+45,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta217,94 din2.830,39 din/kg+47,95 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova217,99 din2.831,04 din/kg+48,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu225,00 din2.922,08 din/kg+55,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta227,00 din2.948,05 din/kg+57,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta232,00 din3.012,99 din/kg+62,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 178,30 | 209,99 |
| 22.09.2026. | 178,30 | 209,99 |
| 01.09.2026. | 178,30 | 208,00 |
Promene cene
- Maxi 22.09. 207,99 → 209,99 din +1%
- Maxi Online 22.09. 207,99 → 209,99 din +1%
- Mega Maxi 22.09. 207,99 → 209,99 din +1%
- Shop&Go 22.09. 215,99 → 217,99 din +1%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- M&M CRISPY 77GAroma, VP Dima, VUM
- BOMBON M&M CRISPY 77gr NELTCash & Carry Plus
- M&MS CRISPY 77GEuro Ša M
- BOMBONE MM 77G CRISPYFortuna Market
- BOMBON M&M CRISPY CHOCO 77GGomex
- BOMBONE M&M CRISPY 77G M&MIdea, Mercator, Roda
- Bombone Crispy M&M's 77gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- Bombone M & M Crispy 77 gMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−55 % po kgČOKOLADNE BOMBONE TIRUMISU MARSIANKA 80G
- Leon79,99
- Šumadija Market96,00
- Trlić99,99
999,88 din/kg- −55 % po kg
ČOKOLADNE BOMBONE TRIO ČOKOLADA MARSIANKA 80G
- Leon79,99
- Trlić99,99
- Univerexport119,99
999,88 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE NEGRO 100G PIONIR
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
- VP Dima%137,90
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%BOMBONE FRIUTS SKITTLES 38G
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
BOMBONE ORANGE TIC TAC 18G
- Trnava Promet56,00
- Cash & Carry Plus62,99
- Lidl63,99
+32 prodavnice3.111,11 din/kg








