Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolade
Čokolade
1.106 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Čokoladno Jaje Surpice Maxi Kinder 100 g
- Prima499,99
- RIČ529,99
- Aroma676,80
+12 prodavnica4.999,90 din/kg
−10%Bombone Čokoladne sa Čokoladom M&M 150 g
- Cash & Carry Plus299,99
- Univerexport318,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%319,99
+10 prodavnica1.999,93 din/kg
−60%Bombone Čokoladne Crispy M&M 36 g
- Idea · Mercator · Roda%45,00
- RIČ79,99
- Univerexport109,99
+10 prodavnica1.250,00 din/kg
Čokolada Crna Rocher Ferrero 90 g
- Aleksandrović199,99
- Fortuna Market289,99
- Cash & Carry Plus294,99
+12 prodavnica2.222,11 din/kg
Čokolada Bela Rocher 90 g
- Fortuna Market289,99
- Cash & Carry Plus294,99
- BB Trade319,97
+12 prodavnica3.222,11 din/kg
Bananica Čokoladna Swisslion 18 g
- Trnava Promet14,00
- Euro Ša M17,00
- Prima18,00
+12 prodavnica777,78 din/kg
−32%Pionir Galeb Čokolada Jagoda i Jogurt 100 g
- Medius%129,90
- Metalac Market%129,99
- VUM%139,99
+12 prodavnica1.299,00 din/kg
−30%Čokoladna Figura Deda Mraz Labudović 40 g
- Trlić64,90
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%70,00
+10 prodavnica1.622,50 din/kg
−8%Čokolada Mlečna Kids Mleko Nelino 100 g
- Trnava Promet113,00
- VUM%119,99
- Euro Ša M125,00
+12 prodavnica1.130,00 din/kg
−46%Ritter Sport Mlecna Cokolada Alpine Milk 100 g
- Idea · Mercator · Roda%170,00
- Lidl199,99
- RIČ284,99
+10 prodavnica1.700,00 din/kg
Čokolada Milka Almond Truffle 300 g Mondelez
- Euro Ša M389,00
- Trnava Promet408,00
- Cash & Carry Plus433,60
+12 prodavnica1.296,67 din/kg
Milka Raspberry 100 g Čokolada
- Euro Ša M134,00
- Trnava Promet147,00
- Sunce (Qvattro)149,99
+12 prodavnica1.340,00 din/kg
−16%Popsi Bela Čokolada 30 g
- Prima79,99
- Leon89,99
- Trnava Promet92,00
+12 prodavnica2.666,33 din/kg
−19%Čokolada Mini Kinder Duplo 26 g
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Šumadija Market74,00
+9 prodavnica2.499,62 din/kg
−17%Čokolada Crna Excellence 70% Lindt 100 g
- Univerexport%344,99
- ZAM349,90
- Super Vero%369,99
+11 prodavnica3.449,90 din/kg
Čokolada Mlečna Volim Te Višnja Jagoda 100 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Leon109,99
- Trnava Promet114,00
+11 prodavnica1.099,90 din/kg
−13%Bombone Čokoladne Yarchie Kikiriki KDV 500 g
- Sunce (Qvattro)%279,99
- BB Trade341,97
- Univerexport349,44
+11 prodavnica559,98 din/kg
−19%Čokolada Mlečna sa Mlečnim Punjenjem Galeb 80 g
- Fortuna Market109,99
- Senta Promet156,98
- BB Trade157,97
+11 prodavnica1.374,88 din/kg
Štark Fazon 22 g
- Sunce (Qvattro)20,99
- Podunavlje21,25
- Senta Promet21,32
+11 prodavnica954,09 din/kg
−59%Čoko Jaje Girls 20 g Zaini
- Idea · Mercator · Roda%75,00
- Senta Promet82,50
- VP Dima99,00
+8 prodavnica3.750,00 din/kg
−43%Čokolada Mlečna sa Celim Lešnikom Milka 100 g
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- ZAM%149,90
- Čutura149,99
+8 prodavnica1.300,00 din/kg
Čokoladna Figura Kinder 45 g
- Aksa129,00
- Euro Ša M179,00
- Senta Promet179,99
+10 prodavnica2.866,67 din/kg
Bombone Čokoladne Smarties 130 g Tuba
- VUM324,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Super Vero349,99
+10 prodavnica2.499,92 din/kg
Čokolada Fruit&Nut 100 g Toblerone
- Sunce (Qvattro)259,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Čutura379,99
+10 prodavnica2.599,90 din/kg
−16%Bonžita Čoko Jaffa Pomorandža 28 g
- Trnava Promet35,00
- Cash & Carry Plus36,99
- Fortuna Market36,99
+10 prodavnica1.250,00 din/kg
Čokolada Mlečna Snacx Štap. sa Kikir.Naj.Želje 80 g
- Cash & Carry Plus122,99
- Super Vero129,99
- Europrom134,90
+10 prodavnica1.537,38 din/kg
−18%Čokoladno Jaje Sponge Bob Nelly 20 g
- Trnava Promet86,00
- Trlić%89,99
- Euro Ša M99,00
+10 prodavnica4.300,00 din/kg
Schogetten Cokolada For Kids 100 g
- Aksa169,00
- RIČ169,99
- Euro Ša M185,00
+10 prodavnica1.690,00 din/kg- −25%
Cokolada DOLCATERRA Lesnik 0200 12
- Cash & Carry Plus249,99
- Trnava Promet%253,00
- Metalac Market%259,99
+10 prodavnica1.249,95 din/kg
−40%Cokolada za Kuvanje 100 g Kandit
- Trlić%149,99
- Cash & Carry Plus179,99
- RIČ204,99
+10 prodavnica1.499,90 din/kg
−8%Čokolada Schogetten White 100 g
- Aman149,99
- RIČ169,99
- Lidl184,99
+10 prodavnica1.499,90 din/kg
Ritter Sport Cokolada Bela Ceo Lesnik 100 g
- RIČ319,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Gomex339,99
+10 prodavnica3.199,90 din/kg
Milka Sensation Choco 156 g
- Sunce (Qvattro)249,99
- Cash & Carry Plus290,00
- Metalac Market314,00
+10 prodavnica1.602,50 din/kg
Milka Sensation 156 g
- Sunce (Qvattro)219,99
- Cash & Carry Plus290,00
- Metalac Market299,00
+10 prodavnica1.410,19 din/kg
Lindor Pistachio Vertical 100 g
- RIČ199,99
- ZAM299,90
- BB Trade349,97
+10 prodavnica1.999,90 din/kg
−11%Kinder Schoko Bons 200g
- Euro Ša M489,00
- Europrom499,90
- Aroma521,50
+10 prodavnica2.445,00 din/kg
−59%Čoko Jaje Boys 20 g Zaini
- Idea · Mercator · Roda%75,00
- Senta Promet82,50
- VP Dima99,00
+7 prodavnica3.750,00 din/kg
−17%Čokolada Crna Excellence 85% Lindt 100 g
- Univerexport%344,99
- Super Vero%369,99
- Metro399,00
+9 prodavnica3.449,90 din/kg
Čokolada Dorina Riža 220 g Kraš
- Sunce (Qvattro)287,99
- Mercator · Roda399,99
- Super Vero417,99
+8 prodavnica1.309,05 din/kg
−32%Baton Malina Frondi 225 g
- Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus209,99
- RIČ219,99
+9 prodavnica888,84 din/kg
−83%Čokolada za Kuvanje Kandit 300 g
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- Metro599,00
- Euro Ša M620,00
+7 prodavnica433,33 din/kg
Čokolada Crna Celi Lešnik Ritter 100 g
- Univerexport299,99
- RIČ319,99
- Cash & Carry Plus329,99
+9 prodavnica2.999,90 din/kg
Čokoladne Bombone Cio Rio 500 g
- Cash & Carry Plus349,99
- BB Trade373,97
- Trlić379,90
+9 prodavnica699,98 din/kg
−14%Bombone Čokoladne sa Kikirikijem M&M 150 g
- Cash & Carry Plus299,99
- Univerexport318,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%319,99
+7 prodavnica1.999,93 din/kg
Čokolada Mini Choco Bons Kinder 200 g
- Leon249,99
- Aksa429,00
- Čutura469,99
+9 prodavnica1.249,95 din/kg
−35%Čokolada Mlečna Dubai Nelino 62 g
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- VUM149,99
- Trnava Promet161,00
+7 prodavnica2.096,77 din/kg
Čokoladne Figure Mrežica Sweet Choice 60 g
- Prima79,90
- Europrom129,90
- Aksa149,00
+9 prodavnica1.331,67 din/kg
−30%Milka Funny Egg 50 g
- Prima159,50
- Idea · Mercator · Roda%160,00
- Trlić169,99
+7 prodavnica3.190,00 din/kg































