Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Čokoladne sa Kikirikijem M&M 150 g

Bombone Čokoladne sa Kikirikijem M&M 150 g
Pakovanje 150 g 12 prodavnica Barkod 5900951317972
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.999,93 din/kg
Najskuplje je 379,99 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,99 din1.999,93 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 309,99 – 325,99 din318,99 din2.126,60 din/kg+19,00 din
-
319,99 din372,99 din2.133,27 din/kg+20,00 din
-
319,99 din372,99 din2.133,27 din/kg+20,00 din
-
319,99 din372,99 din2.133,27 din/kg+20,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad327,99 din2.186,60 din/kg+28,00 din
-
329,00 din2.193,33 din/kg+29,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun329,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača329,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac329,00 din
- Kragujevac · Metro329,00 din
- Niš · Metro329,00 din
- Novi Sad · Metro329,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik339,99 din2.266,60 din/kg+40,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta349,99 din2.333,27 din/kg+50,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd349,99 din2.333,27 din/kg+50,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta354,99 din2.366,60 din/kg+55,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta379,99 din2.533,27 din/kg+80,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 299,99 | 349,99 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 349,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBON M&M KIKIRIKI 150grCash & Carry Plus
- BOMBONE MM KIKIRIKI 150GFortuna Market
- BOMBONE M&M KIKIRIKI 150G M&MIdea, Mercator, Roda
- Bombone Kikiriki M&M's 150gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- 150G M&M'S KIKIRIKI-STAND.-VAR.Metro
- ČOKOLADNE BOMBONE M&M'S KIKIRIKI 150G MARSSuper Vero
- M&M KIKIRIKI 150gTrlić
- BOMBONE ČOKOLADNE SA KIKIRIKIJEM M&M 150GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg








