Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONE ČOKOLADNE SMARTIES 130G TUBA

BOMBONE ČOKOLADNE SMARTIES 130G TUBA
Pakovanje 130 g 14 prodavnica Barkod 7613036271554
209,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
1.615,31 din/kg
Najskuplje je 419,99 din, +100% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
209,99 din1.615,31 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb209,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68209,99 din
-
299,99 din369,99 din2.307,62 din/kg+90,00 din
-
309,99 din349,99 din2.384,54 din/kg+100,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta324,99 din2.499,92 din/kg+115,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula339,99 din2.615,31 din/kg+130,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta354,99 din2.730,69 din/kg+145,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta355,00 din2.730,77 din/kg+145,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 342,41 – 359,07 din359,07 din2.762,08 din/kg+149,08 din
-
MercatorRadnje: Beograd359,99 din2.769,15 din/kg+150,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta364,99 din2.807,62 din/kg+155,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta367,99 din2.830,69 din/kg+158,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta367,99 din2.830,69 din/kg+158,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta390,00 din3.000,00 din/kg+180,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta419,99 din3.230,69 din/kg+210,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 209,99 | 359,07 |
| 01.09.2026. | 209,99 | 359,07 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SMARTIES GIANT TUBE 130GAleksandrović, Euro Ša M
- SMARTIES GIANT TUBE 130 GRAman
- BOMBONE SMARTIES 130GRAroma
- SMARTIES GIANT TUBE UTZMBAL 130gr NESTLE 1104103Cash & Carry Plus
- BOMBONE SMARTIES 130G NESTLEIdea, Mercator, Roda
- Bombone Smarties tuba 130gMaxi, Mega Maxi
- Bombone Smarties Tube Giant 130 gMetalac Market
- PTS SMARTIES 130GRSoulfood
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE NEGRO 100G PIONIR
- Aksa79,00
- Šumadija Market89,90
- Leon95,99
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica1.099,90 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura%109,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.099,90 din/kg
−8%BOMBONE ORANGE TIC TAC 18G
- Trnava Promet56,00
- Gomex%59,99
- Cash & Carry Plus62,99
+32 prodavnice3.111,11 din/kg
−18%BOMBONE FRIUTS SKITTLES 38G
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg







