Cene → Slatkiši i žitarice → ČOKOLADA MINI WHITE TWIX 46G

ČOKOLADA MINI WHITE TWIX 46G
Pakovanje 46 g 20 prodavnica Barkod 5000159606127
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi Online, na akciji do 07.10.
1.738,91 din/kg
Najskuplje je 119,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
79,99 din96,99 din1.738,91 din/kg
-
79,99 din99,99 din1.738,91 din/kg
-
79,99 din96,99 din1.738,91 din/kg
-
79,99 din92,99 din1.738,91 din/kg
-
79,99 din96,99 din1.738,91 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula89,99 din1.956,30 din/kg+10,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta92,99 din2.021,52 din/kg+13,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta92,99 din2.021,52 din/kg+13,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta93,95 din2.042,39 din/kg+13,96 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta94,99 din2.065,00 din/kg+15,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta97,00 din2.108,70 din/kg+17,01 din
-
Aleksandrović18 prodavnica: 49,90 - 99,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac, Štubik99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
adrese radnji ▾
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb49,90 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/554,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 654,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-269,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb69,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3399,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3899,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 799,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2699,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1599,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9999,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29699,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,99 din2.173,70 din/kg+20,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu105,00 din2.282,61 din/kg+25,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta109,00 din2.369,57 din/kg+29,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta119,99 din2.608,48 din/kg+40,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 89,99 | 98,50 |
| 17.09.2026. | 89,99 | 98,50 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 97,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TWIX WHITE 46GAleksandrović, VUM
- COKOLADICA TWIX WHITE 46GAman
- MINI BAR TWIX WHITE 46GAroma, City
- COKOLADA TWIX WHITE 46gr MASTER FOODCash & Carry Plus
- TWIX WHITE 46G DELISTIRANOEuro Ša M
- BAR TWIX WHITE 46GIdea, Mercator, Roda
- TWIX WHITE 46gLuki
- Twix White 46gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−52 % po kgČOKOLADA MINI BLACK&WHITE LION 42G
- Idea%35,00
- Mercator%35,00
- Roda%35,00
+5 prodavnica833,33 din/kg
−62 % po kgČOKOLADA MINI VIŠNJA CICA MACA 30G
- Aksa20,00
- Trnava Promet34,00
- Euro Ša M37,00
+14 prodavnica666,67 din/kg
−62 % po kgČOKOLADA MINI SUVO GROŽĐE CICA MACA 30G
- Aksa20,00
- Morava%29,90
- Trnava Promet34,00
+18 prodavnica666,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 200G
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Univerexport%289,99
+38 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Fortuna Market%124,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Fortuna Market%124,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−30%ČOKOLADA MLEČNA SA KEKSOM NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- ZAM%149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−28%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 90G
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- VUM%149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−22%ČOKOLADA CRNA ZA JELO I KUVANJE DR OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
+36 prodavnica1.466,60 din/kg
−22%ČOKOLADA MLEČNA ZA JELO I KUVANJE DR.OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Podunavlje%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−29%ČOKOLADA ZA JELO I KUVANJE MENAŽ 200G
- Tekijanka%279,99
- Aman%299,99
- Idea%299,99
+34 prodavnice1.399,95 din/kg







