Cene → Slatkiši i žitarice → ČOKOLADA MLEČNA WHOLENUTS MILKA 190G

ČOKOLADA MLEČNA WHOLENUTS MILKA 190G
Pakovanje 190 g 24 prodavnice Barkod 7622202305399
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Jabukovac, Negotin
1.052,58 din/kg
Najskuplje je 504,71 din, +152% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
199,99 din1.052,58 din/kg
adrese radnji ▾
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb199,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb399,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta350,00 din1.842,11 din/kg+150,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta355,00 din1.868,42 din/kg+155,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula365,65 din1.924,47 din/kg+165,66 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta389,99 din2.052,58 din/kg+190,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta389,99 din2.052,58 din/kg+190,00 din
-
399,00 din2.100,00 din/kg+199,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun399,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača399,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac399,00 din
- Kragujevac · Metro399,00 din
- Niš · Metro399,00 din
- Novi Sad · Metro399,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta399,29 din2.101,53 din/kg+199,30 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta399,97 din2.105,11 din/kg+199,98 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta399,99 din2.105,21 din/kg+200,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta419,00 din2.205,26 din/kg+219,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu425,00 din2.236,84 din/kg+225,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta429,99 din2.263,11 din/kg+230,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta431,00 din2.268,42 din/kg+231,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta449,99 din2.368,37 din/kg+250,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu449,99 din2.368,37 din/kg+250,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta449,99 din2.368,37 din/kg+250,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad449,99 din2.368,37 din/kg+250,00 din
-
449,99 din499,99 din2.368,37 din/kg+250,00 din
-
449,99 din499,99 din2.368,37 din/kg+250,00 din
-
449,99 din499,99 din2.368,37 din/kg+250,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta499,00 din2.626,32 din/kg+299,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta499,00 din2.626,32 din/kg+299,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta504,71 din2.656,37 din/kg+304,72 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 350,00 | 429,99 |
| 22.09.2026. | 350,00 | 429,99 |
| 21.09.2026. | 350,00 | 431,00 |
| 01.09.2026. | 350,00 | 443,97 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 399,99 → 199,99 din -50%
- VP Dima 28.09. 896,00 → 431,00 din -52%
- VP Dima 25.09. 431,00 → 896,00 din +108%
- BB Trade 22.09. 443,97 → 399,97 din -10%
- Soulfood 21.09. 563,99 → 429,99 din -24%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MILKA 190G WHOLENUTSAleksandrović, Mikromarket
- COKOLADA WHOLENUTS MILKA 190GAroma, City
- COK MILKA WHOLENUTS 190GBB Trade
- COKOLADA MILKA WHOLENUTS 190grCash & Carry Plus
- MILKA WHOLENUTS 190GEuro Ša M, Transkom 94, Trlić, VP Dima
- ČOKOLADA MILKA WHOLENUTS 190GIdea, Mercator, Roda
- MILKA WHOLENUTS 190gLuki
- MILKA CEO LESNIK 190GRMedius
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −43 % po kg
ČOKOLADA MLEČNA ŠTANGLA SA RIŽOM 250G
- Univerexport149,99
- Prima175,00
599,96 din/kg - −34 % po kg
POBEDA MLECNA COKOLADA 32% 250GR
- Sunce (Qvattro)174,99
- Šumadija Market274,00
- Soulfood289,99
+1 prodavnica699,96 din/kg - −24 % po kg
ČOKOLADA MLEČNA SA LEŠNICIMA POBEDA 250G
- Sunce (Qvattro)199,99
- Univerexport279,99
- Šumadija Market291,00
+2 prodavnice799,96 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%ČOKOLADA NAJLEPŠE ŽELJE MLEČNA 200G SOKO ŠTARK
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Univerexport%289,99
+38 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−30%ČOKOLADA MLEČNA SA KEKSOM NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- ZAM%149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−22%ČOKOLADA CRNA ZA JELO I KUVANJE DR OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
+36 prodavnica1.466,60 din/kg
−28%ČOKOLADA NAJLEPŠE ŽELJE MLEČNA 90G SOKO ŠTARK
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- VUM%149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−22%ČOKOLADA MLEČNA ZA JELO I KUVANJE DR.OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Podunavlje%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−28%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Morava%149,90
- Aman%149,99
- Cash & Carry Plus149,99
+34 prodavnice1.763,53 din/kg







