Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone, žvake i lizalice
Bombone, žvake i lizalice
1.190 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Bebeto bombone Marshmallow twisted 60g
- Cash & Carry Plus99,99
- Luki108,20
- Podunavlje109,99
+12 prodavnica1.666,50 din/kg
Lizalica Lizy Kendy 8 g
- Čutura19,99
- Cash & Carry Plus21,99
- Morava24,00
+11 prodavnica2.498,75 din/kg
Bombone Sour Mix Pez 8,5 g
- Soulfood24,99
- Cash & Carry Plus32,99
- Super Vero36,99
+11 prodavnica2.940,00 din/kg
Bombone Exotic Escape Tic Tac 18 g
- Cash & Carry Plus62,99
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go63,99
- Super Vero65,99
+8 prodavnica3.499,44 din/kg
Bombone Glaze Kokos KDV 500 g
- Cash & Carry Plus259,99
- Aman269,99
- Sunce (Qvattro)279,99
+11 prodavnica519,98 din/kg
−15%Bombone Bim-Bom Ochen Roshen 200 g
- Aleksandrović109,99
- Idea · Mercator · Roda%109,99
- Trnava Promet110,00
+9 prodavnica549,95 din/kg
−14%Bombone Mint Tic Tac 54 g
- Cash & Carry Plus166,65
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%169,99
- Aman179,99
+9 prodavnica3.086,11 din/kg
Bombone Gumene Punjeni Poljupci Vidal 90 g
- Cash & Carry Plus119,99
- VUM119,99
- Tekijanka124,40
+11 prodavnica1.333,22 din/kg
Komprimat Narandza 27 g
- Senta Promet32,40
- Gomex33,61
- Europrom34,90
+11 prodavnica1.157,14 din/kg
Zvaka Chupa Chups Big Babol Frutti 27,6 g
- Sunce (Qvattro)67,99
- Trlić69,99
- Medius73,82
+11 prodavnica2.463,41 din/kg
Žvake Big Babol Fantastic World Chupa Chups 5 g
- Metalac Market13,68
- Podunavlje19,45
- Aman19,99
+10 prodavnica2.736,00 din/kg
Bombone Original Herba 48 g
- Trnava Promet58,00
- RIČ59,99
- Šumadija Market64,00
+10 prodavnica1.208,33 din/kg
Bombone Gumene Cola Kiki 90 g
- Sunce (Qvattro)122,99
- RIČ144,99
- Metro149,00
+10 prodavnica1.366,56 din/kg
Bombone Gumene Spaghetti Fizz Haribo 85 g
- Leon89,99
- Trnava Promet136,00
- Aleksandrović139,99
+10 prodavnica1.058,71 din/kg
−48%Žvake Juicy Fruit Fancy Tape Orbit 56 g
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- Gomex%159,99
- Cash & Carry Plus225,58
+8 prodavnica2.321,43 din/kg
−18%Karamele Bela Sremza 500 g
- Idea · Mercator · Roda%240,00
- Cash & Carry Plus264,99
- Leon269,99
+8 prodavnica480,00 din/kg
Bombone Fini Penaste Sweet 100 g San
- Cash & Carry Plus134,99
- Trnava Promet142,00
- Trlić159,00
+10 prodavnica1.349,90 din/kg
Bombone Gumene Olovke Fini 90 g
- Podunavlje139,99
- Mikromarket149,00
- ZAM149,90
+10 prodavnica1.555,44 din/kg
Bombone Gumene Šarena Traka Fini 10 g
- Cash & Carry Plus18,99
- BB Trade19,59
- Super Vero20,99
+10 prodavnica1.899,00 din/kg
−16%Bombone Fruit Mix Pionir 300 g
- Trnava Promet173,00
- Idea · Mercator · Roda%179,99
- Trlić199,90
+8 prodavnica576,67 din/kg
Bombone Jagoda Helf 80 g
- Šumadija Market59,90
- Cash & Carry Plus64,99
- VUM69,99
+10 prodavnica748,75 din/kg
Bombone Gumene Toybox 80 g
- Cash & Carry Plus89,99
- VUM90,99
- Gomex91,80
+10 prodavnica1.124,88 din/kg
−11%Bombone Gumene Mix Fizz Haribo 100 g
- Super Vero%132,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Fortuna Market139,99
+10 prodavnica1.329,90 din/kg
Bombone mentol tvrde eucaliptus 200g Roshen 12
- Aleksandrović109,99
- Trnava Promet110,00
- Šumadija Market113,00
+10 prodavnica549,95 din/kg
Zvaka CUNGA LUNGA cola 15g 24
- Cash & Carry Plus24,00
- Trnava Promet24,00
- RIČ24,99
+10 prodavnica1.600,00 din/kg
−11%Bombone gumene HARIBO beerentraum 0100
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
- Fortuna Market139,99
+10 prodavnica1.329,90 din/kg
Toy Box Zvake Metar+tetovaza+3d Slicica 35 g
- Cash & Carry Plus79,99
- VUM81,99
- Gomex83,20
+10 prodavnica2.285,43 din/kg
Kiki Bomb.Worms90 g
- Sunce (Qvattro)121,99
- Metro149,00
- Šumadija Market153,00
+10 prodavnica1.355,44 din/kg
Žvake Refreshers Spearmint Orbit 30 g Bočica
- Cash & Carry Plus379,99
- Super Vero379,99
- Aman389,99
+9 prodavnica5.671,49 din/kg
Bombone Limun i Med Fishermans 25 g
- Europrom149,90
- ZAM149,90
- Aman149,99
+9 prodavnica5.996,00 din/kg
−14%Bombone Orange T110 Tic Tac 54 g
- Cash & Carry Plus169,99
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%174,99
- Aman179,99
+7 prodavnica3.147,96 din/kg
Bombone Gumene Banana Fini 80 g
- Cash & Carry Plus129,99
- Trnava Promet130,00
- Podunavlje139,99
+9 prodavnica1.624,88 din/kg
Bombone Gumene Magic Carpets Fini 90 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Super Vero147,99
- Sunce (Qvattro)149,99
+9 prodavnica1.499,89 din/kg
−26%Bombone Butter Candies Pionir 100 g
- Idea · Mercator · Roda%70,00
- Euro Ša M75,00
- Trlić89,90
+7 prodavnica700,00 din/kg
Bombone Voćni Mix Elviya 90 g
- Cash & Carry Plus59,99
- VUM62,99
- Euro Ša M67,00
+9 prodavnica666,56 din/kg
Bombone Voćni Mix Elviya 300 g
- VUM181,99
- Cash & Carry Plus184,31
- Podunavlje184,99
+9 prodavnica606,63 din/kg
−17%Bombone Tofy Fruit 375 g Kent
- Aleksandrović269,99
- Cash & Carry Plus269,99
- VUM292,99
+9 prodavnica719,97 din/kg
−10%Bombone Gumene Happy Fizz Haribo 100 g
- Super Vero%138,99
- Fortuna Market139,99
- Cash & Carry Plus144,99
+9 prodavnica1.389,90 din/kg
Lizalica Roly Poly Vanila Fruit 10 g
- Senta Promet12,00
- Idea · Mercator · Roda12,45
- Euro Ša M13,00
+7 prodavnica1.200,00 din/kg
−14%Paracinka Pepermint sa Kakaom 100 g
- Transkom 9458,00
- Europrom%59,90
- Mere59,90
+9 prodavnica580,00 din/kgZvaka BALONKA 4g Paracinka 100
- Cash & Carry Plus5,99
- Euro Ša M6,00
- Metalac Market6,00
+9 prodavnica1.497,50 din/kg
Zele bombone BONNY citrus mix 0200 Roshen
- Metalac Market132,00
- Cash & Carry Plus134,99
- Europrom139,90
+9 prodavnica660,00 din/kg
Gumene bombone BERRIES kupina malina 0100 Pionir 20
- Trnava Promet106,00
- Trlić119,00
- Fortuna Market119,90
+9 prodavnica1.060,00 din/kg
Zele Bombone Bonny Letnji Mix 200 g
- BB Trade139,97
- VUM139,99
- Senta Promet140,91
+9 prodavnica699,85 din/kg
Vidal Gum.Bomb.Sour Rainbow Belt 90 g
- Cash & Carry Plus119,99
- VUM119,99
- Metalac Market125,00
+9 prodavnica1.333,22 din/kg
−10%Ratluk Ruza 190 g Yumis
- Cash & Carry Plus109,99
- Tekijanka%109,99
- Euro Ša M119,00
+9 prodavnica578,89 din/kg
Bebeto bomb.Marshma.Pink&White 60g.
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex109,47
- RIČ109,99
+9 prodavnica1.666,50 din/kg
Cedevita Bombone Pomorandža 60 g
- Cash & Carry Plus144,99
- Metro155,00
- dm159,00
+9 prodavnica2.416,50 din/kg
































