Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Gumene Toybox 80 g

Bombone Gumene Toybox 80 g
Pakovanje 80 g 13 prodavnica Barkod 8681451511912
89,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.124,88 din/kg
Najskuplje je 109,97 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
89,99 din1.124,88 din/kg
-
VUM76 radnji u 40 mesta90,99 din1.137,38 din/kg+1,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta91,80 din1.147,50 din/kg+1,81 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta94,99 din1.187,38 din/kg+5,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta96,00 din1.200,00 din/kg+6,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta99,00 din1.237,50 din/kg+9,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta99,14 din1.239,25 din/kg+9,15 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta99,99 din1.249,88 din/kg+10,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta99,99 din1.249,88 din/kg+10,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 97,68 – 110,89 din108,69 din1.358,63 din/kg+18,70 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta109,90 din1.373,75 din/kg+19,91 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta109,90 din1.373,75 din/kg+19,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta109,97 din1.374,63 din/kg+19,98 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 89,99 | 99,57 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 99,57 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOM GUM TOYBOX SOUR ROPE 80GBB Trade
- BOMBONE TOY BOX SOUR ROPE 80grCash & Carry Plus
- TOY BOX SOUR ROPE CANDY 80G 1/12Euro Ša M
- BOMBON TOY BOX SOUR ROPE CANDY 80GGomex
- TOY BOX SOUR ROPE CANDY 80gLuki
- TOY BOX SOURROPE KANDY 80GRMedius
- LAB.TOY BOX SOUR ROPE CANDY 80Mikromarket
- bombone toy box sour rope candy 80gr labudovicPodunavlje
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −50 % po kg
Gumene Bombone Jelly Teeth 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg - −50 % po kg
Bombone gumene JELLY worms 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
560,00 din/kg - −50 % po kg
Gumene Bombone Jelly Bears 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg






