Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Glaze Kokos KDV 500 g

Bombone Glaze Kokos KDV 500 g
Pakovanje 500 g 14 prodavnica Barkod 4620017454915
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
519,98 din/kg
Najskuplje je 351,00 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
259,99 din519,98 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta269,99 din539,98 din/kg+10,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta279,99 din559,98 din/kg+20,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu289,99 din579,98 din/kg+30,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta296,00 din592,00 din/kg+36,01 din
-
299,00 din598,00 din/kg+39,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun299,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača299,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac299,00 din
- Kragujevac · Metro299,00 din
- Niš · Metro299,00 din
- Novi Sad · Metro299,00 din
- Šabac · Metro299,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta299,90 din599,80 din/kg+39,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta314,97 din629,94 din/kg+54,98 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta319,99 din639,98 din/kg+60,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta325,63 din651,26 din/kg+65,64 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta329,99 din659,98 din/kg+70,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta339,99 din679,98 din/kg+80,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta349,99 din699,98 din/kg+90,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu351,00 din702,00 din/kg+91,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 259,99 | 314,97 |
| 19.09.2026. | 259,99 | 314,97 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 319,99 |
Promene cene
- Trlić 29.09. 329,99 → 339,99 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE GLAZE KOKOS 500GAman
- BOM GLAZE KOKOS 500GBB Trade
- BOMBONE GLEJZ KOKOS 500g KDV SRBCash & Carry Plus
- BOMBONA COKOLADA SA KOKOSOM GLAZE 500GČutura
- 500G GLAZE KOKOS-STAND.-VAR.Metro
- BOM.GLAZE KOKOS 500GPrima
- Glaze fondan sa kakao prelivom 500g #10RIČ
- BOMB.GLAZE 500G MLEKO+KOKOSSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg








