Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Sour Mix Pez 8,5 g

Bombone Sour Mix Pez 8,5 g
Pakovanje 8,5 g 14 prodavnica Barkod 0000059901006
24,99 din
najjeftinije u prodavnici Soulfood
2.940,00 din/kg
Najskuplje je 49,99 din, +100% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
24,99 din2.940,00 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula32,99 din3.881,18 din/kg+8,00 din
-
34,99 din46,51 din4.116,47 din/kg+10,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad36,99 din4.351,76 din/kg+12,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta37,67 din4.431,76 din/kg+12,68 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd38,00 din4.470,59 din/kg+13,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta39,99 din4.704,71 din/kg+15,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta39,99 din4.704,71 din/kg+15,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd39,99 din4.704,71 din/kg+15,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta40,00 din4.705,88 din/kg+15,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta40,68 din4.785,88 din/kg+15,69 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta41,43 din4.874,12 din/kg+16,44 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta45,00 din5.294,12 din/kg+20,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta49,99 din5.881,18 din/kg+25,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Idea · Roda · Mercator · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 24,99 | 39,99 |
| 21.09.2026. | 24,99 | 39,99 |
| 19.09.2026. | 32,99 | 39,99 |
| 18.09.2026. | 29,99 | 39,99 |
| 01.09.2026. | 29,99 | 40,00 |
Promene cene
- Soulfood 21.09. 58,42 → 24,99 din -57%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE PEZ SOUR MIX PUNJENJE-PROZOR 8.5grCash & Carry Plus
- PEZ BOMBONE 8.5GEuro Ša M
- BOMBONE SOUR MIX PROZOR 8,5G PEZIdea, Mercator, Roda
- PEZ SOUR MIX PUNJENJE 8,5G 100/1Medius
- Bombone Sour mix Pez 8,5gMega Maxi
- Bombone Pezz VoćneMetalac Market
- BOMB.KOMP.PEZ SOUR MIX 8.5G(KISELE)Senta Promet
- PEZ BOMB.V.PUNJ.8,5GSoulfood
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg







