Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Limun i Med Fishermans 25 g

Bombone Limun i Med Fishermans 25 g
Pakovanje 25 g 12 prodavnica Barkod 5000357110846
149,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
5.996,00 din/kg
Najskuplje je 198,11 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
149,90 din5.996,00 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta149,90 din5.996,00 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta149,99 din5.999,60 din/kg+0,09 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik149,99 din5.999,60 din/kg+0,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta157,99 din6.319,60 din/kg+8,09 din
-
dm136 radnji u 48 mesta159,00 din6.360,00 din/kg+9,10 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova163,99 din6.559,60 din/kg+14,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd164,99 din6.599,60 din/kg+15,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta164,99 din6.599,60 din/kg+15,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta164,99 din6.599,60 din/kg+15,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta179,00 din7.160,00 din/kg+29,10 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 178,03 – 202,13 din198,11 din7.924,40 din/kg+48,21 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Maxi · Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 149,90 | 161,50 |
| 01.09.2026. | 149,90 | 161,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE FISHERMAN'S FRIEND HONEY&LEMON 25G 24/1Aman
- Fisherman's Friend HONEY & LEMON bom.25gdm
- FISHERMANS HONEY&LEMON 25gEuroprom
- BOMBONE FISHERMANS FRIEND 25G HONEYLEMONFortuna Market
- BOMBONE LIMUN&MED 25G FISHERMAN SIdea, Mercator, Roda
- Bombone med,limun Fisherman's friends25gMega Maxi, Shop&Go
- FISHERMANS FRIEND HONEY&LEMON 25GMikromarket
- BOMBONE LIMUN I MED FISHERMANS 25GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−54 % po kgBombone Limun Cedevita 18 g
- Idea · Mercator · Roda%50,00
- Metro57,02
- Cash & Carry Plus58,99
+17 prodavnica2.777,78 din/kg
−27 % po kgBombone Fishermans Friend Eukaliptus Pastile 25 g
- dm109,00
- Cash & Carry Plus139,99
- Aman149,99
+12 prodavnica4.360,00 din/kg
−13 % po kgBombone Pepermint Fishermans 25 g
- Lidl129,99
- Trnava Promet140,00
- Sunce (Qvattro)148,99
+22 prodavnice5.199,60 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg













