Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Pepermint Fishermans 25 g

Bombone Pepermint Fishermans 25 g
Pakovanje 25 g 25 prodavnica Barkod 0000050043255
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Lidl
5.199,60 din/kg
Najskuplje je 198,11 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din5.199,60 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta140,00 din5.600,00 din/kg+10,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta148,99 din5.959,60 din/kg+19,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik149,99 din5.999,60 din/kg+20,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta159,00 din6.360,00 din/kg+29,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta159,90 din6.396,00 din/kg+29,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta159,99 din6.399,60 din/kg+30,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu159,99 din6.399,60 din/kg+30,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta159,99 din6.399,60 din/kg+30,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta161,21 din6.448,40 din/kg+31,22 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta164,99 din6.599,60 din/kg+35,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta164,99 din6.599,60 din/kg+35,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd164,99 din6.599,60 din/kg+35,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta165,00 din6.600,00 din/kg+35,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta167,97 din6.718,80 din/kg+37,98 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta169,00 din6.760,00 din/kg+39,01 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta169,99 din6.799,60 din/kg+40,00 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta169,99 din6.799,60 din/kg+40,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad171,99 din6.879,60 din/kg+42,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta172,00 din6.880,00 din/kg+42,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta179,00 din7.160,00 din/kg+49,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta179,99 din7.199,60 din/kg+50,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta179,99 din7.199,60 din/kg+50,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd180,00 din7.200,00 din/kg+50,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 178,03 – 202,13 din198,11 din7.924,40 din/kg+68,12 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Aksa · Lilly · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 129,99 | 164,99 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 164,99 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 159,99 → 169,99 din +6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Fishermans pepermint pastile GF 25gAksa
- FISHERMANS FRIEND 25G MINTAleksandrović
- BOM SITNE FISHERMANS PEPERMINT 25GBB Trade
- BOMBONA PEPERMINT FISHERMAN ZELENI 25GČutura
- Fisherman's Firends MINT bombone 25gdm
- PEPERMINT PASTILE-ZELENI 25G 24/1 FISHERMANSEuro Ša M
- BOMBONE FISHERMANS FRIEND 25G PEPERMINT XXFortuna Market
- BOMBONE MINT ZE 25G FISHERMAN'SIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg





