Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Exotic Escape Tic Tac 18 g

Bombone Exotic Escape Tic Tac 18 g
Pakovanje 18 g 14 prodavnica Barkod 0000080850199
62,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
3.499,44 din/kg
Najskuplje je 80,00 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
62,99 din3.499,44 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta63,99 din3.555,00 din/kg+1,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta63,99 din3.555,00 din/kg+1,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova63,99 din3.555,00 din/kg+1,00 din
-
Profi7 radnji u 6 mesta63,99 din3.555,00 din/kg+1,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad65,99 din3.666,11 din/kg+3,00 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta69,99 din3.888,33 din/kg+7,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik69,99 din3.888,33 din/kg+7,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta69,99 din3.888,33 din/kg+7,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd69,99 din3.888,33 din/kg+7,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu69,99 din3.888,33 din/kg+7,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta74,99 din4.166,11 din/kg+12,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 69,02 – 78,36 din76,80 din4.266,67 din/kg+13,81 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta80,00 din4.444,44 din/kg+17,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Roda · Mercator · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 62,99 | 69,99 |
| 01.09.2026. | 62,99 | 69,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TIC TAC EXOTIC ESCAPE 18GAleksandrović
- BOMBON EXOTIC ESCAPE T37Cash & Carry Plus
- BOMBONE TIC TAC EXOTIC ESCAPE 18GFortuna Market, Idea, Mercator, Roda
- Bombone exotic escape Tic Tac 18gMaxi, Mega Maxi, Profi, Shop&Go
- TIK TAK EXOTIC 18GMikromarket
- Bombone exotic escape T37RIČ
- BOMBONE TIC TAC EXOTIC ESCAPE T37 FERREROSuper Vero
- BOMBONE EXOTIC ESCAPE TIC TAC 18GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg







