Cene → Kućna hemija → Omekšivač
Omekšivač
429 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−51%Om Silan Supreme Blossom 1,012 l
- Idea · Mercator · Roda%300,00
296,44 din/l
−51%Om Silan Supreme Elegance 1,012 l
- Idea · Mercator · Roda%300,00
296,44 din/l
Omekšivač Fresh 2 l Lavender
- Cash & Carry Plus280,00
- Euro Ša M303,00
- Šumadija Market434,00
140,00 din/lOmekšivač Soft Flower Freshness 1 l
- Cash & Carry Plus129,99
- Metalac Market169,00
- Aleksandrović169,99
129,99 din/lOmekšivač Peros Lavanda 3 l
- Prima349,00
- Cash & Carry Plus382,19
- Euro Ša M516,00
116,33 din/l
Omekšivač Lenor Spring Profesional 4 l P&G
- Metro1.259,99
- Aleksandrović1.299,99
- Cash & Carry Plus1.599,99
315,00 din/l
Omekšivač za veš Snaga jutra Maxi 2l
- Maxi · Mega Maxi · Profi274,99
137,50 din/lOmekšivač Ornel 16 l Calming
- VUM349,99
- Euro Ša M374,00
- Fortuna Market379,99
194,44 din/l
Omekšivač za Veš Zero Frosch 750 ml
- Aksa259,00
- Univerexport349,64
345,33 din/lOmekšivač za Veš Soft Touch Lavello 35 ml
- Senta Promet24,90
- Univerexport25,90
711,43 din/l
−19%Omekšivač za Veš Allstar Viking 1,44 l
- Univerexport%389,99
- BB Trade593,97
270,83 din/l
−19%Omekšivač za Veš Dynamic Viking 1,44 l
- BB Trade299,97
- Univerexport%389,99
208,31 din/l
−30%Omekšivač za Veš Fa Tropical Sun 76 pr Lenor 1,064 l
- Mega Maxi%699,99
- Univerexport1.113,99
657,89 din/l
Omekšivač za Veš Lenor Granule Spring 2x140 g
- Aroma1.027,02
- Soulfood1.099,99
7.335,86 din/kg
Omekšivač VIR 1450ml Magnetisch
- Trnava Promet316,00
- Mega Maxi508,99
217,93 din/l
−37%Omekšivač VIR 1450ml Romantisch
- Trnava Promet316,00
- Mega Maxi%319,99
217,93 din/l
Omekšivač LENOR 462 ml Tropical
- Trnava Promet393,00
- Trlić449,99
850,65 din/lOmekšivač LENOR 462 ml Pink
- Trnava Promet393,00
- Trlić449,99
850,65 din/lOmekšivač BOHOR 850 ml Tango
- Trnava Promet282,00
- Trlić419,99
331,76 din/lOmekšivač BOHOR 1500 Heppines
- Trnava Promet420,00
- Cash & Carry Plus442,07
280,00 din/lOmekšivač Lavello Soft 2 l
- Cash & Carry Plus189,99
- Trnava Promet298,00
95,00 din/lOmekšivač DAYLAN Pink 2/1 6
- Čutura249,99
- Trnava Promet298,00
125,00 din/kom
Semana Fresh Blue 1,7 l
- Trlić599,99
- Mikromarket719,00
352,94 din/l
−28%Semana 1650 ml Gold Fever
- Lilly%499,99
- Trlić599,99
303,02 din/lOmekšivač Ornel 1,8 l Calming
- Trlić449,99
- Transkom 94499,00
249,99 din/lLenor Fresh Meadow 1 l
- Trlić309,90
- Transkom 94319,90
309,90 din/l
Felce Azzurra Omekšivač 2 l Sensibili
- Sunce (Qvattro)326,99
- Trlić449,99
163,50 din/l
Felce Azzurra Omekšivač 2 l Lavanda-Iris
- Sunce (Qvattro)434,99
- Trlić449,99
217,50 din/lFelce Azzurra 2 l Rosa E Loto Omekšivač
- Cash & Carry Plus399,99
- Trlić449,99
200,00 din/l
Lenor Lav&Chamomile 1,7 l
- Aroma508,50
- Trlić599,90
299,12 din/l
Lenor Summer Breeze 1,7 l
- Transkom 94429,90
- Trlić599,90
252,88 din/l
Lenor Sensitive 1,7 l
- Aksa449,00
- Trlić489,90
264,12 din/l
Omekšivač Lenor Lingenue 1200 ml
- Trlić599,00
- Aroma601,81
499,17 din/lOmekšivač Duel 2,6 l Blue Angel
- Sunce (Qvattro)382,99
- Trlić499,90
147,30 din/lDuel Omekšivač Blue Spring 1,9 l
- Europrom390,00
- Trlić429,90
205,26 din/lDuel Omekšivač Pink Diamond 800 ml
- RIČ269,99
- Trlić289,99
337,49 din/l
Omekšivač Bohor Per Sempre 1800 ml
- Cash & Carry Plus469,99
- Trlić529,99
261,11 din/lOmekšivač Lavello 1 l Sunny Passion
- Senta Promet186,63
- Trlić189,99
186,63 din/l
Lenor 2,65 l Gold
- Trlić839,99
- Europrom939,90
316,98 din/l
Coccolino 925 ml Tiare Pink
- Transkom 94329,00
- Trlić369,99
355,68 din/l
Coccolino Blue Splash 1,8 l
- Trlić599,00
- BB Trade704,36
332,78 din/lPersil 400 g Clean Silan
- Trlić219,90
- BB Trade260,97
549,75 din/kg
Silan Cool Fresh 800 ml
- Transkom 94249,00
- Trlić299,99
311,25 din/l
Lenor Sprej za Peglanje 500 ml Spring
- Cash & Carry Plus499,99
- VP Dima556,00
999,98 din/lLenor Voda za Peglanje 1 l Spring
- VP Dima267,00
- Cash & Carry Plus269,99
267,00 din/lSoftys Omekšivac Lotus Flow 2 l
- Cash & Carry Plus249,99
- Euro Ša M278,00
125,00 din/lSoftys Omekšivac Paradise Found 2 l
- VP Dima250,00
- Cash & Carry Plus274,99
125,00 din/lSemana Spring Bloom omekšivač 800ml
- dm279,00
- Cash & Carry Plus340,00
348,75 din/l




























