Cene → Kućna hemija → Lenor 1200 ml Linden Blossom&Calendula

Lenor 1200 ml Linden Blossom&Calendula
Pakovanje 1,2 l 3 prodavnice Barkod 8006540904565
409,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
341,66 din/l
Najskuplje je 599,00 din, +46% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 409,99 | 469,99 |
| 01.09.2026. | 409,99 | 469,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LENOR 1.2L CALENDULAAleksandrović
- LENOR CALENDULA 1200MLEuro Ša M
- OMEKS.LENOR CALENDULA 1200MLPrima
- LENOR CALENDULA 1200ML = 48 WASHESSunce (Qvattro)
- LENOR 1200ml LINDEN BLOSSOM&CALENDULATrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%Lenor Spring 675 ml
- Transkom 94265,00
- Metro286,99
- Tekijanka288,58
+13 prodavnica392,59 din/l
Lenor Omekšivač Spring 1239 Ml=59Pranja
- Cash & Carry Plus379,99
- Fortuna Market389,99
- ZAM399,90
+13 prodavnica306,69 din/l
Lenor Lavander Chamomile 1625 ml
- Prima399,00
- Mikromarket459,99
- Sunce (Qvattro)471,99
+12 prodavnica245,54 din/l
−49%Lenor Omekšivač Beads Spring 140 g
- VUM299,99
- dm%329,00
- Sunce (Qvattro)399,99
+12 prodavnica2.142,79 din/kg
Lenor Omekšivač Lavanda 1239 ml 59 Pranja
- Cash & Carry Plus379,99
- Fortuna Market389,99
- VUM399,99
+12 prodavnica306,69 din/l
Lenor Beads Gold 140 g
- VUM299,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- Morava456,66
+11 prodavnica2.142,79 din/kg
−29%Lenor GOLD ORCHID & VANILLA parfem 270g
- Cash & Carry Plus689,99
- Idea · Mercator · Roda%729,99
- Euro Ša M769,00
+7 prodavnica2.555,52 din/kg
Lenor 900 ml Lavanda&Kamilica
- Sunce (Qvattro)319,99
- Euro Ša M320,00
- Morava321,90
+9 prodavnica355,54 din/l











