Cene → Kućna hemija → Omekšivač
Omekšivač
429 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−24%Omekšivač za Veš Classic Bohor 850 ml
- VP Dima255,00
- Trnava Promet268,00
- Cash & Carry Plus269,99
+10 prodavnica300,00 din/l
−40%Omekšivač za Veš Creations Gold Coccolino 1,27 l
- Sunce (Qvattro)359,99
- Idea · Mercator · Roda%360,00
- Senta Promet419,99
+8 prodavnica283,46 din/l
−48%Omekšivač za Veš Frangipani Silan 1,1 l
- Cash & Carry Plus289,99
- VUM%289,99
- Euro Ša M299,00
+10 prodavnica263,63 din/l
−47%Coccolino Sensitive Omekšivač 975 ml
- dm%159,00
- Trnava Promet287,00
- VP Dima289,00
+10 prodavnica163,08 din/l
Omekšivač Delicate Touch 4 l Violeta
- Prima399,00
- Senta Promet399,99
- Sunce (Qvattro)444,99
+10 prodavnica99,75 din/lOmekšivač Axel Fresco 1,6 l
- Cash & Carry Plus399,99
- Euro Ša M426,00
- Čutura449,99
+10 prodavnica249,99 din/l
Omekšivač KOSILI 1/1 baby softener
- Trnava Promet284,00
- Cash & Carry Plus289,99
- Trlić319,90
+10 prodavnica284,00 din/l
−44%Omekšivač LENOR 1239ml Sensitiv
- Morava%289,99
- VUM399,99
- Euro Ša M469,00
+10 prodavnica234,05 din/l
Duel Omekšivač Blue Diamond 1,6 l
- Prima249,00
- VUM299,99
- Šumadija Market314,00
+10 prodavnica155,63 din/l
Omekšivač za Veš Spring Awakening Lenor 900 ml
- Mikromarket314,99
- Sunce (Qvattro)319,99
- Aleksandrović329,99
+9 prodavnica349,99 din/l
−23%Omekšivač za Veš Azure Retro Bohor 1,5 l
- Metro323,99
- Trnava Promet360,00
- Fortuna Market369,99
+9 prodavnica215,99 din/l
−40%Omekšivač za Veš Creations Lily Coccolino 1,27 l
- dm%239,00
- Sunce (Qvattro)359,99
- Senta Promet419,99
+9 prodavnica188,19 din/l
−45%Omekšivač za Veš Sensitive Coccolino 1,7 l
- Sunce (Qvattro)352,99
- Idea · Mercator · Roda%380,00
- Lidl449,99
+7 prodavnica207,64 din/l
−46%Omekšivač TESORI 760ml Thalasso
- Idea · Mercator · Roda%230,00
- Trnava Promet293,00
- dm295,00
+7 prodavnica302,63 din/l
−29%Omekšivač TESORI 760ml Persian Dream
- Trnava Promet293,00
- dm295,00
- Cash & Carry Plus299,99
+9 prodavnica385,53 din/l
Lenor 900 ml Lavanda&Kamilica
- Sunce (Qvattro)319,99
- Euro Ša M320,00
- Morava321,90
+9 prodavnica355,54 din/l
−22%Duel Omekšivač Golden Coast 1,6 l
- Maxi · Mega Maxi%349,99
- Cash & Carry Plus399,99
- Fortuna Market399,99
+8 prodavnica218,74 din/l
Omekšivač za Veš Lenor Lavanda 675 ml
- Transkom 94265,00
- Metro286,99
- ZAM299,90
+9 prodavnica392,59 din/l
−25%Lenor Fresh Air Win 36w Omekšivač
- Medius%369,90
- Cash & Carry Plus378,31
- Euro Ša M390,00
+9 prodavnica733,93 din/l
−29%Lenor GOLD ORCHID & VANILLA parfem 270g
- Cash & Carry Plus689,99
- Idea · Mercator · Roda%729,99
- Euro Ša M769,00
+7 prodavnica2.555,52 din/kg
−32%Omekšivač za Veš Aura Joy Semana 1,2 l
- Leon385,99
- dm419,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+6 prodavnica321,66 din/l
−25%CHICCO omekšivač delicate flowers 750ml
- Aksa%289,00
- Aksa Premium299,00
- dm319,00
+8 prodavnica385,33 din/l
−39%Omekšivač za Veš Happy Yellow Coccolino 1,7 l
- Idea · Mercator · Roda%420,00
- Fortuna Market499,99
- Euro Ša M530,00
+6 prodavnica247,06 din/l
−39%Omekšivač za Veš Blue Coccolino 1,7 l
- Sunce (Qvattro)352,99
- Idea · Mercator · Roda%420,00
- Lidl449,99
+6 prodavnica207,64 din/l
−41%Omekšivač za Veš Happy Yellow Coccolino 1,702 l
- Idea · Mercator · Roda%479,99
- Univerexport%499,99
- Metro539,99
+6 prodavnica282,02 din/l
−37%Omekšivač za Veš Blue Jasmine Silan 540 ml
- Medius359,99
- Aleksandrović369,99
- dm399,00
+8 prodavnica666,65 din/l
−14%Duel Omekšivač First Snow 1,6 l
- Sunce (Qvattro)299,99
- Aleksandrović359,99
- Europrom399,90
+8 prodavnica187,49 din/l
Omekšivač FELCE AZZURRA 2l Amber and Vanila
- Trnava Promet345,00
- VP Dima379,00
- Euro Ša M429,00
+8 prodavnica172,50 din/l- −4%
Omekšivač AXEL 1600ml Puro
- Cash & Carry Plus399,99
- Euro Ša M426,00
- Čutura449,99
+8 prodavnica249,99 din/l
−17%Omekšivač DUEL 2.45l Love Actually
- Europrom485,50
- Senta Promet485,76
- ZAM499,90
+8 prodavnica198,16 din/l
Duel Omekšivač Like Diamond 800 ml
- Sunce (Qvattro)243,99
- Metalac Market259,00
- Euro Ša M266,00
+8 prodavnica304,99 din/l
Lenor Perle Spring 150 g
- Trnava Promet482,00
- Metalac Market492,54
- Sunce (Qvattro)499,99
+8 prodavnica3.213,33 din/kg
−42%Omekšivač SILAN 2860 Sensitive & Baby
- Maxi Online · Mega Maxi%489,99
- Prima519,00
- Trnava Promet554,00
+7 prodavnica171,33 din/l
−47%Ornel 2,4 l Violet
- Trlić%399,99
- VUM399,99
- Luki449,00
+8 prodavnica166,66 din/l
−41%Lenor 1200 ml Ocean Breeze&Lime
- Idea · Mercator · Roda%350,00
- Sunce (Qvattro)409,99
- VUM439,99
+6 prodavnica291,67 din/l
−49%Omekšivač za Veš Aura Energy Semana 1,4 l
- Idea · Mercator · Roda%320,00
- Univerexport%429,99
- Trnava Promet452,00
+5 prodavnica228,57 din/l
−18%Omekšivač za Veš Golden Dream Ornel 800 ml
- Trnava Promet%185,00
- Super Vero199,99
- Fortuna Market239,99
+7 prodavnica231,25 din/l
−26%Omekšivač za Veš Bademovo Mleko Frosch 900 ml
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus289,99
- Super Vero%289,99
+7 prodavnica277,67 din/l
−32%Omekšivač za Veš Fa Fresh Wind 50 pr Lenor 700 ml
- Cash & Carry Plus449,99
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- dm499,00
+5 prodavnica642,84 din/l
LENOR Perle za pojacavanje mirisa GOLD 150 g
- Trnava Promet482,00
- Luki499,00
- Sunce (Qvattro)499,99
+7 prodavnica3.213,33 din/kg
Lenor Spring 2,65 l
- Europrom677,00
- Euro Ša M692,00
- Mere723,90
+7 prodavnica255,47 din/l
−10%Lenor Omekšivač Summer 1491 ml
- Mikromarket365,00
- ZAM%449,90
- Euro Ša M469,00
+7 prodavnica244,80 din/l
Omekšivač za Veš Cvet Pamuka Frosch 750 ml
- Šumadija Market259,00
- Trnava Promet260,00
- Aksa279,00
+6 prodavnica345,33 din/l
Omekšivač za Veš Cvet Pamuka Frosch 900 ml
- dm325,00
- Trnava Promet333,00
- Aksa359,00
+6 prodavnica361,11 din/l
Omekšivač za Veš Flower Power Duel 1,6 l
- Sunce (Qvattro)299,99
- VUM299,99
- Senta Promet424,08
+6 prodavnica187,49 din/l
−43%Omekšivač za Veš Sensitive Silan 800 ml
- dm%159,00
- Cash & Carry Plus239,99
- Euro Ša M249,00
+6 prodavnica180,68 din/l
−37%Omekšivač za Veš Diamond Orchid Silan 540 ml
- Medius369,99
- dm399,00
- Idea · Mercator · Roda%399,99
+4 prodavnice685,17 din/l
BECUTAN t.deterdžent i omekšivač 2u1 1/1
- Trnava Promet484,00
- Tekijanka508,24
- Trlić519,00
+6 prodavnica484,00 din/l

































