Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ AURA ENERGY SEMANA 1.4L

OMEKŠIVAČ ZA VEŠ AURA ENERGY SEMANA 1.4L
Pakovanje 1,4 l 10 prodavnica Barkod 3800024049125
320,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
228,57 din/l
Najskuplje je 696,07 din, +118% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
320,00 din629,99 din228,57 din/l
-
320,00 din629,99 din228,57 din/l
-
320,00 din629,99 din228,57 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta452,00 din322,86 din/l+132,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta469,99 din335,71 din/l+149,99 din
-
Aleksandrović20 prodavnica: 469,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik469,99 din335,71 din/l+149,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33469,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49469,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6469,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5469,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb469,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38469,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7469,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43469,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10469,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15469,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb469,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2469,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb469,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68469,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36469,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25469,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6469,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99469,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296469,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb469,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik469,99 din335,71 din/l+149,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta549,99 din392,85 din/l+229,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad659,99 din471,42 din/l+339,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 685,36 – 728,20 din696,07 din497,19 din/l+376,07 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 452,00 | 549,99 |
| 01.09.2026. | 452,00 | 549,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SEMANA 1.4L AURA ENERGYAleksandrović
- SEMANA AURA -ENERGY 1,4L DELISTIRANOEuro Ša M
- OMEKŠIVAČ SEMANA AURA 14L ENERGYFortuna Market
- OM SEMANA AURA ENERGY 1.4LIdea, Mercator, Roda
- SEMANA AURA 1.4L ENERGYMedius
- OMEKŠIVAČ SEMANA AURA ENERGY 1.4LSuper Vero
- SEMANA AURA ENERGY 1.4 L OMEKSIVACTrlić
- *Omeksivac SEMANA Aura 1.4l EnergyTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+37 prodavnica206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Univerexport%419,99
+37 prodavnica268,21 din/l
−19%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Aman%399,99
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
+34 prodavnice268,27 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l












