Cene → Kućna hemija → Omekšivač
Omekšivač
429 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−35%Om Lenor Beads Spring 495 g
- Idea · Mercator · Roda%1.099,00
- Cash & Carry Plus1.199,99
- Lilly%1.199,99
+2 prodavnice2.220,20 din/kg
−44%Om Silan FC Cool Fre Ocean50Wl 1,1 l
- Cash & Carry Plus279,99
- Medius%299,90
- Mega Maxi%329,99
+4 prodavnice254,54 din/l
−29%Omekšivač za Veš Super Soft Protect Semana 1,2 l
- Trnava Promet%399,00
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Trlić499,99
+1 prodavnica332,50 din/l
−27%Omekšivač za Veš Spring 95 Pr. Lenor 1,995 l
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Maxi · Mega Maxi799,99
- Univerexport799,99
300,75 din/l
−59%Omekšivač za Veš Morska So&Lotus Chante Clair 1,8 l
- Univerexport%399,99
- Mega Maxi%559,99
- Cash & Carry Plus570,01
+3 prodavnice222,22 din/l
−28%Omekšivač za Veš Narandž&Narcis Chante Clair 1,8 l
- Mega Maxi%559,99
- Cash & Carry Plus627,99
- Idea · Mercator · Roda927,18
+1 prodavnica311,11 din/l
−51%Omekšivač za Veš Gold Orchid 82 pr Lenor 1,722 l
- Idea · Mercator · Roda%380,00
- dm%409,00
- Mega Maxi779,99
+1 prodavnica220,67 din/l
−30%Omekšivač FELCE AZZURRA 2l Pure freshness
- Trnava Promet345,00
- Aman%349,99
- Euro Ša M390,00
+3 prodavnice172,50 din/l
Duel Selection Omekšivač Blue Angel 2,45 l
- Trnava Promet254,00
- VUM299,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+3 prodavnice103,67 din/l
−30%Omekšivač BOHOR 3l per sempre
- Trnava Promet463,00
- Cash & Carry Plus479,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
+1 prodavnica154,33 din/l
−29%Omekšivač LENOR 1239ml L’Eclatante
- Medius%449,90
- Euro Ša M475,00
- Fortuna Market479,99
+3 prodavnice363,12 din/lLenor 575 ml Orchid
- VUM189,99
- Euro Ša M223,00
- Senta Promet246,99
+3 prodavnice330,42 din/lOmekšivač Duel Soft Lotus 1,7 l
- Mikromarket399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- Transkom 94449,00
+3 prodavnice235,29 din/l
Silan Magic Magnolia 1450 ml
- Transkom 94395,00
- Trlić449,00
- Europrom449,90
+3 prodavnice272,41 din/l
−7%Duel Omekšivač 1 L/800 ml Baby Care
- Euro Ša M242,00
- ZAM%269,90
- Senta Promet269,99
+3 prodavnice302,50 din/lHit Omekšivač 1 l Rapsodija
- Europrom139,90
- ZAM139,90
- BB Trade149,97
+3 prodavnice139,90 din/l
Omekšivač Lenor Beads Spring 210 g
- Čutura509,99
- Idea · Mercator · Roda838,78
- BB Trade864,97
+1 prodavnica2.428,52 din/kg
−41%Omekšivač Chanteclair Kon Ctrovan Beli Mosus 1140 ml
- Cash & Carry Plus329,99
- Medius%349,90
- Idea · Mercator · Roda%369,99
+1 prodavnica289,46 din/l
−33%Om Ornel Glow 1,5 l
- Super Vero349,99
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Maxi%399,99
+1 prodavnica233,33 din/l
Omekšivač za Veš Elixir Fresh Semana 1,7 l
- Euro Ša M489,00
- Idea · Mercator · Roda662,02
- Univerexport696,07
287,65 din/l
−38%Omekšivač za Veš Aura Joy Semana 1,4 l
- Univerexport%429,99
- Aleksandrović469,99
- Idea · Mercator · Roda629,99
307,14 din/l
−44%Omekšivač za Veš Aura Violeta 1,55 l
- Metro%289,00
- Univerexport%289,99
- Lilly%359,99
+2 prodavnice186,45 din/lOmekšivač za Veš Ayurveda Tesori 1,16 l
- Euro Ša M412,00
- Trnava Promet444,00
- Cash & Carry Plus447,99
+2 prodavnice355,17 din/l- −29%
Omekšivač za Veš Vizantija Tesori 1,16 l
- Euro Ša M426,00
- Univerexport%439,99
- Trnava Promet444,00
+2 prodavnice367,24 din/l
−52%Omekšivač za Veš Narandža&Narcis Chante Chlair 1 l
- Univerexport%299,99
- Trnava Promet366,00
- VP Dima389,00
+2 prodavnice263,15 din/l
−44%Omekšivač za Veš Lav.&Camomile 87 pr Lenor 1,827 l
- Idea · Mercator · Roda%430,00
- Euro Ša M721,00
- Univerexport805,99
235,36 din/l
Omekšivač za Veš Cool Fresh Silan 1,1 l
- Senta Promet248,74
- Euro Ša M353,00
- Morava399,00
+2 prodavnice226,13 din/l
−13%Omekšivač SEMANA Aura 1.2l Confidence
- Trnava Promet%399,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Euro Ša M433,00
+2 prodavnice332,50 din/l
−29%Omekšivač SEMANA Super Soft 1.2l Care
- Trnava Promet%399,00
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Trlić499,99
332,50 din/l
Omekšivač TESORI 1160ml Beli Mosus
- Euro Ša M412,00
- Trnava Promet444,00
- Fortuna Market459,99
+2 prodavnice355,17 din/l
−42%Omekšivač BOHOR 1500 Fresh
- Metro%323,00
- Trnava Promet420,00
- Euro Ša M447,00
+2 prodavnice215,33 din/l
Omekšivač Ornel Jasmine&Cotton 1,6 l
- Prima349,00
- Super Vero349,99
- Cash & Carry Plus352,31
+2 prodavnice218,13 din/l
Lenor Fresh Meadow 900 ml
- Šumadija Market335,00
- Morava340,00
- Senta Promet397,85
+2 prodavnice372,22 din/lDuel Omekšivač Pink Diamond 1,7 l
- VUM299,99
- Sunce (Qvattro)319,99
- RIČ349,00
+2 prodavnice176,46 din/lSoft Omekšivač Bamboo 2 l Family
- Cash & Carry Plus219,99
- Medius219,99
- Sunce (Qvattro)224,99
+2 prodavnice110,00 din/l
−41%Omekšivač Fresh 2 l Blue Dream
- Cash & Carry Plus280,00
- Trlić%289,99
- Mikromarket299,00
+2 prodavnice140,00 din/l
Lenor Spring 1,625 l
- Mikromarket499,00
- Trlić599,90
- Medius979,99
+2 prodavnice153,54 din/l
Coccolino 1,05 l Blue
- Gomex314,58
- Transkom 94339,00
- Europrom359,90
+2 prodavnice299,60 din/l
Om Intens Fresh SKY 870 ml Coccolino
- Trlić469,00
- Super Vero729,99
- Idea · Mercator · Roda742,14
539,08 din/l
Omekšivač Lenor Lime B & Sea 1200 ml
- Euro Ša M443,00
- Morava498,00
- BB Trade614,97
+2 prodavnice369,17 din/l
−25%Lenor Fresh Air TROPICAL SUNSET omekšivač 504ml
- Medius%369,90
- Cash & Carry Plus381,41
- dm399,00
+2 prodavnice733,93 din/l
Silan 1,8 l Fresh SKY.
- Fortuna Market379,99
- Gomex429,99
- Europrom449,90
+2 prodavnice211,11 din/l
−14%Omekšivač za Veš Lenor Ocean Breeze 882 ml
- Euro Ša M359,00
- Cash & Carry Plus359,99
- Fortuna Market379,99
+2 prodavnice407,03 din/l
−20%Omekšivač za Veš Lenor Fresh Tropical Sun 1204 ml
- Idea · Mercator · Roda%749,99
- Super Vero929,99
- Aroma939,44
622,92 din/l
Omekšivač Silan Coconut & Minerals 1100 ml 50Wl Lc1
- Senta Promet399,99
- Aroma449,99
- Idea · Mercator · Roda610,15
363,63 din/l
−28%Om Lenor Air Fresh Wind 86w 1,204 l
- Lilly%699,99
- Idea · Mercator · Roda%749,99
- Super Vero929,99
581,39 din/l
Omekšivač za Veš Elixir Bloom Semana 1,7 l
- Morava497,12
- VUM519,99
- Maxi Online644,99
+1 prodavnica292,42 din/l
−38%Omekšivač za Veš Aura Smile Semana 1,4 l
- Univerexport%429,99
- Euro Ša M459,00
- Aleksandrović469,99
+1 prodavnica307,14 din/l
































