Cene → Kućna hemija → *Omeksivac SELECTION 2450 blue angel

*Omeksivac SELECTION 2450 blue angel
Pakovanje 2,45 l 7 prodavnica Barkod 8606015846699
254,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
103,67 din/l
Najskuplje je 699,00 din, +175% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
254,00 din103,67 din/l
-
VUM76 radnji u 40 mesta299,99 din122,44 din/l+45,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta399,99 din163,26 din/l+145,99 din
-
Aleksandrović17 prodavnica: 399,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik399,99 din163,26 din/l+145,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33399,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49399,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6399,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5399,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb399,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7399,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10399,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15399,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb399,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb399,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68399,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36399,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25399,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6399,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99399,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296399,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb399,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu409,99 din167,34 din/l+155,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta446,00 din182,04 din/l+192,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta699,00 din285,31 din/l+445,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 254,00 | 399,99 |
| 01.09.2026. | 254,00 | 399,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SELEC.OMEKSIVAC BLUE ANGEL 2.45LAleksandrović
- OMEKS.SELEC.BLUE ANGEL 2.45l-699Europrom
- DUEL SELECT.OMEKSIVAC 2.45L BLUE ANGELLuki
- OMEK.SELECTION 2,45L BLUE ANGELMorava
- Selection omek.Blue Angel 2.45lRIČ
- DUEL SELECTION OMEKŠIVAČ BLUE ANGEL 2,45LSunce (Qvattro)
- *Omeksivac SELECTION 2450 blue angelTrnava Promet
- DUEL BLUE ANGEL 2450MLVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −33 % po l
Dojpak omeksivac deep blue Avax 3l
- Profi208,99
- Mega Maxi276,99
69,66 din/l - −18 % po l
TEHNOHEMIJA OMEKŠIVAČ DEEP BLUE 2L
- Mere170,00
- Sunce (Qvattro)179,99
- Cash & Carry Plus219,99
85,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+37 prodavnica206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Univerexport%419,99
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−19%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Aman%399,99
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
+34 prodavnice268,27 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l













