Cene → Kućna hemija → Omekšivač za Veš Lenor Fr Air Moonlight Lily 33 pr

Omekšivač za Veš Lenor Fr Air Moonlight Lily 33 pr
Pakovanje 462 ml 7 prodavnica Barkod 8700216019224
402,54 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market
871,30 din/l
Najskuplje je 601,81 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
402,54 din871,30 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik419,99 din909,07 din/l+17,45 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta421,09 din911,45 din/l+18,55 din
-
MercatorRadnje: Beograd597,52 din1.293,33 din/l+194,98 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta597,52 din1.293,33 din/l+194,98 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta597,52 din1.293,33 din/l+194,98 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta601,81 din1.302,62 din/l+199,27 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 402,54 | 499,99 |
| 18.09.2026. | 402,54 | 499,99 |
| 01.09.2026. | 419,99 | 548,76 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LENOR FRESH AIR MOONLIGHT 33 PRANJAAleksandrović
- OMEKSIVAC ZA VES LENOR FR AIR MOONLIGHT LILY 33PRAroma, City
- OMEKŠIVAČ LENOR 462ML MOONLIGHT LILY FRESH AIRFortuna Market
- OM FR AIR MOON LILY 33W 462ML LENORIdea, Mercator, Roda
- Omekšivač Lenor Fr Air Moonlight Lily 462 ml 33 WMetalac Market
- OMEKS.LENOR AIR MOONLIGHT LILY 462MLPrima
- LENOR FR AIR MOONLIGHT LILY 462ML (33 PRANJA)Tekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Spring 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Prima%429,90
- Cash & Carry Plus449,99
+38 prodavnica268,21 din/l
−47%Omekšivač za Veš Gold Orchid 59 pr Lenor 1,239 l
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM399,99
+36 prodavnica322,76 din/l
−24%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−33%Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 71 pr Lenor 1,491 l
- Prima%429,90
- Leon%439,99
- Medius%449,90
+35 prodavnica288,33 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+34 prodavnice231,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Fresh Bright SKY Semana 1,5 l
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+34 prodavnice259,99 din/l
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l








