Cene → Kućna hemija → Omekšivač za Veš Aura Violeta 1,55 l

Omekšivač za Veš Aura Violeta 1,55 l
Pakovanje 1,55 l 5 prodavnica Barkod 3870128043503
289,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro, na akciji do 14.10.
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd
186,45 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 499,99 din, +73% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije akcija do 14.10. veleprodaja✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana3 prodavnice: 289,00 din · Beograd289,00 din390,00 din186,45 din/l
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun289,00 din akcija
- Beograd · Metro, Krnjača289,00 din akcija
- Beograd · Metro, Vidikovac289,00 din akcija
-
Univerexport akcija do 15.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 509,99 – 541,99 din289,99 din517,99 din187,09 din/l+0,99 din
-
359,99 din529,99 din232,25 din/l+70,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta365,00 din235,48 din/l+76,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad499,99 din322,57 din/l+210,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 365,00 | 508,99 |
| 01.09.2026. | 365,00 | 508,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VIOLETA OMEKŠIVAC AURA 1,55LLilly
- 1.55L VIOLETA OMESKIVAC AURA-STAND.-VAR.Metro
- OMEKŠIVAČ AURA 1.55L VIOLETASuper Vero
- Omeksivac Violeta 1.55l AuraTrnava Promet
- OMEKŠIVAČ ZA VEŠ AURA VIOLETA 1.55LUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−43%Omekšivač za Veš Spring 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+38 prodavnica268,21 din/l
−47%Omekšivač za Veš Gold Orchid 59 pr Lenor 1,239 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+36 prodavnica322,76 din/l
−24%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−43%Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 71 pr Lenor 1,491 l
- Aman%399,99
- Prima%429,90
- Leon%439,99
+35 prodavnica268,27 din/l
−37%Omekšivač za Veš Fresh Bright SKY Semana 1,5 l
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+34 prodavnice259,99 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+34 prodavnice231,24 din/l
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l









