Cene → Kućna hemija → Omekšivač Delicate Touch 4 l Violeta

Omekšivač Delicate Touch 4 l Violeta
Pakovanje 4 l 13 prodavnica Barkod 3870128028623
399,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
99,75 din/l
Najskuplje je 799,99 din, +100% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,00 din99,75 din/l
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta399,99 din100,00 din/l+0,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta444,99 din111,25 din/l+45,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula469,99 din117,50 din/l+70,99 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta469,99 din117,50 din/l+70,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta484,99 din121,25 din/l+85,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta499,00 din124,75 din/l+100,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta499,99 din125,00 din/l+100,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta514,00 din128,50 din/l+115,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta518,00 din129,50 din/l+119,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta542,40 din135,60 din/l+143,40 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta549,90 din137,48 din/l+150,90 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta799,99 din200,00 din/l+400,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 399,00 | 499,50 |
| 01.09.2026. | 399,00 | 499,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VIOLETA OMEKS.4L DELICATE TOUCHAleksandrović
- OMEKSIVAC ZA VES VIOLETA DELICATE TOUCH 4LAman
- OMEKSIVAC DELICATE TOUCH 4L VIOLETACash & Carry Plus
- VIOLETA OMEKSIVAC DELICATE TOUCH 4LEuro Ša M, Sunce (Qvattro)
- OMEKS.VIOLETA DELIC.TOUCH 4l-623Europrom
- OMEK.VIOLETA DELICATE TOUCH 4LLeon
- VIOLETA OMEKSIVAC 4L DELICATE TOUCHMedius
- OMEKS.VIOLETA DELICATE TOUCH 4LPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Spring 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Prima%429,90
- Cash & Carry Plus449,99
+38 prodavnica268,21 din/l
−47%Omekšivač za Veš Gold Orchid 59 pr Lenor 1,239 l
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM399,99
+36 prodavnica322,76 din/l
−24%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−33%Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 71 pr Lenor 1,491 l
- Prima%429,90
- Leon%439,99
- Medius%449,90
+35 prodavnica288,33 din/l
−37%Omekšivač za Veš Fresh Bright SKY Semana 1,5 l
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+34 prodavnice259,99 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+34 prodavnice231,24 din/l
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l



