Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ CREATIONS GOLD COCCOLINO 1,27L

OMEKŠIVAČ ZA VEŠ CREATIONS GOLD COCCOLINO 1,27L
Pakovanje 1,27 l 14 prodavnica Barkod 8720181409707
359,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
283,46 din/l
Najskuplje je 623,84 din, +73% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
359,99 din283,46 din/l
-
360,00 din599,85 din283,46 din/l+0,01 din
-
360,00 din599,85 din283,46 din/l+0,01 din
-
360,00 din599,85 din283,46 din/l+0,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta419,99 din330,70 din/l+60,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta429,00 din337,80 din/l+69,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta436,00 din343,31 din/l+76,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta459,80 din362,05 din/l+99,81 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik479,99 din377,94 din/l+120,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta489,00 din385,04 din/l+129,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta499,90 din393,62 din/l+139,91 din
-
Aleksandrović20 prodavnica: 499,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik499,99 din393,69 din/l+140,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33499,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49499,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6499,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5499,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb499,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38499,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7499,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43499,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10499,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15499,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb499,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2499,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb499,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68499,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36499,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25499,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296499,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb499,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta569,99 din448,81 din/l+210,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 614,25 – 652,64 din623,84 din491,21 din/l+263,85 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 359,99 | 499,95 |
| 01.09.2026. | 359,99 | 499,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COCCOLINO 1.275L CR.GOLDAleksandrović
- COCCOLINO TEASE GOLD 1,27L DELISTIRANOEuro Ša M
- OMEKŠIVAČ COCCOLINO 1275ML TEASE GOLDFortuna Market
- OM COCCOL CREATIO TEASE GOLD 1.275LIdea, Mercator, Roda
- Omeksivac Coccolino Tease Gold 1.27lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- Omekšivač Coccolino Creations Tease Gold 1,27 lMetalac Market
- COCOLINO HONY 1275MLMikromarket
- OPL.COCCOLINO TEASE GOLD 1.27LSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−47 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ SENSITIVE COCCOLINO 1,45L
- dm%219,00
- Idea%290,00
- Mercator%290,00
+15 prodavnica151,03 din/l
−47 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ BLUE COCCOLINO 1,45L
- dm%219,00
- Idea%290,00
- Mercator%290,00
+17 prodavnica151,03 din/l
−42 % po lCOCCOLINO SENSITIVE OMEKSIVAC 975ML
- dm%159,00
- Trnava Promet287,00
- VP Dima289,00
+10 prodavnica163,08 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online%359,99
- Mega Maxi%359,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Univerexport%419,99
- Euro Ša M%429,90
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−20%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−34%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
- Univerexport%429,99
+34 prodavnice288,33 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l











